Přejít na obsah

Montáž volantu ORS II do fabule


bobo

Doporučené příspěvky

Nevim, jestli to tady vubec bylo na tu predelavku.napis Cosbymu nebo Vasovi.Me to ceka taky, ale jeste musim koupit bag :disgust:

A ve FRS to mel namontovane jen ChudejStudent, zkus kuknout k nemu do Vase Fabie -_-

Editováno: , autor: Grygy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bylo to tady-jak prodaval volanty trebor-mel u nich komplet foto s predelanim,ale to nemuzu sehnat,cosbymu jsem psal-jen ustrihnout a preletovat-ale tj skoda-protoze pak starej bag bude nefunkcni-mohl by se nekomu mozna jeste hodit-jeste bych potreboval nekoho kdo ma etku-cislo dilu/konektoru /na bag fabie-diky

Editováno: , autor: bobo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

tak jsem vsem napsal-co maji volanty s ORS II-ve fabii-a jsem stale na zacatku-mam i new kablik z fabie/octavie-musim vymenit oba konektory na bag volantu?je tam fialovy a maxizlutej-ten maxi je me jasny ze se musi vymenit-ale co ten maly na bagu-musim ho take vymenit za zluty-nebo se ma ponechat

post-6-1173100444_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsem to psal několikrát, u Trebora to nenajdeš, protože v bazaru se mažou staré příspěvky,

takže použijete svou elektroinstalaci ze svého původního volantu a jen prohodíte konektror bagu (původní žlutý za fialový z nového volantu) připojit a namontit, pozor na ten fialový (má pojistku - ten žlutý střed se musí vytáhnout)

nevím proč by to bylo škoda tak dělat, pokud někdo bude shánět jiný volant a vy mu prodáte původní svůj, jen si ho připojí a jede se.

Fábie má elektroinstalaci volantu takovou jáká je na obrázku výše, tedy vyměnit pouze žlutý horní konektor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

sem tu novej takze se predem omlouvam za svoji natvrdlost ale chtel bych do svy fab-slepice taky rs volant ale ten starej do FRS a ORS1 neni k sehnani avolal sem do toho kramu kde je prodavali novy za 5900 a tam mi pan rekl ze se uz prestali vyrabet a ze je fabrika zacala stahovat z prodeje a ze prej pred 14 dnama jich jeste meli plnou prdel a uz je to pryc takze to nekdo skupuje jak brzdovy desticky na zigula za komousu to je teda neco si koupim fabii po 10 letech jezdeni ve vsech moznejch ford kraksnach stim ze na to vsehno sezenu teda na fabii a vono mi to mizi pod rukama sem si vobjednal RS budiky s maxikem tak se je ziskal primo z fabriky na budiky stim ze to bylo posledni co se vyrobilo jako nahradni dil a ze tyhle budiky koncej a to si nedelam srandu rekl mi to vedouci vyrobi ze to byla posledni serie astim volantem za tejden to sami takze jedine koupit volant na ORS2 ten je peknej drahej je stejne jak ten na ORS1 ale jestli tam pude tio nemam paru takze potrebuju radu jestli ten konektor pytliku z myho staryho bagu je stejnej vim ze to tady ted probirate tak se ptam pripadne jestli to nekdo z vas zkusenejch tuneru umi predelat normalne to zacaluju co si reknete (samo ze 10tacu za to nedam)jestli ste nekdo v okoli PHA dik zaq odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...