Přejít na obsah

Dalkac


Crake

Doporučené příspěvky

Zdar panove,

mam takovy problem s dalkovym ovladanim. Jeden klic mi posledni dobou znacne blbne - pri otevirani/zavirani funguje jen tesne u dveri ridice (tzn. maximalne 20 cm od ridicovych dveri). Baterii jsem jiz menil 2x, takze tim by to byt nemelo. Nemate tuseni co to muze byt zac???

Diky za kazdou info. ;)-_-

PS: jeste pripominam ORIGO 3-tlacitkovy klic ;)

Editováno: , autor: Crake
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám nově daný dálkáč origo dodatečně montovaný, lae bohužel mi jde nanejvýš deset metrů, a to zprava zepředu. jinak tak do pěti metrů, a to sotva ... někdy jen tři .. čím to je? rý je špatně daná anténka

no zlá anténka...ona je v krabičke komfortky, neviem či by na dosah mal vplyv ako je v svojom držiaku uložená, či smerom prímačom k hliníkovemu profilu alebo odneho, ale snad by to nemalo mať na to taky vplyv, ale skusil by som aj toto:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když ste u těch dálkáču nevíte kolik stojí opětovné nakodování dálkáče??? předchozímu majiteli upadl a rozkodoval se,

nemôže to stáť moc, tušm to tu niekto aj písal, len nerozumiem ako je možné že keď ti dialkové (klúč) padne že sa rozkóduje... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám nově daný dálkáč origo dodatečně montovaný, lae bohužel mi jde nanejvýš deset metrů, a to zprava zepředu. jinak tak do pěti metrů, a to sotva ... někdy jen tři .. čím to je? rý je špatně daná anténka

no zlá anténka...ona je v krabičke komfortky, neviem či by na dosah mal vplyv ako je v svojom držiaku uložená, či smerom prímačom k hliníkovemu profilu alebo odneho, ale snad by to nemalo mať na to taky vplyv, ale skusil by som aj toto:)

takže co mi přesně radíš? když jsem viděl kámoše, co má dálku origo z výroby, tak to docela fachá, zamkne na třicet metrů a na jediné zmačknutí, a já to držím v kuse a chodím kolem, dokud to necvakne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

daj dolu kryt nad nohami, na pravo nad plynovým pedálom bude ofuk nôh, jeden šróbik a je dole a tam by si ju mal vidieť. vytiahni ju a nechaj visieť prípadne ju otoč a skús zamknúť.

toto je síce dosť nepravdepodobné čo som tu písal ale za pokus to stojí. je možné že ked si mal dialku domontovanú, že komfortka bude ale uplne inde, no uvidiš, prip hoď foto aby sme videli ako to namontovali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

daj dolu kryt nad nohami, na pravo nad plynovým pedálom bude ofuk nôh, jeden šróbik a je dole a tam by si ju mal vidieť. vytiahni ju a nechaj visieť prípadne ju otoč a skús zamknúť.

toto je síce dosť nepravdepodobné čo som tu písal ale za pokus to stojí. je možné že ked si mal dialku domontovanú, že komfortka bude ale uplne inde, no uvidiš, prip hoď foto aby sme videli ako to namontovali

ty jo, tak já to zkusím no ... ale štve mě to, někdy to fakt jde tak ze dvou metrů no .. a nemám to hodit na reklamaci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

daj dolu kryt nad nohami, na pravo nad plynovým pedálom bude ofuk nôh, jeden šróbik a je dole a tam by si ju mal vidieť. vytiahni ju a nechaj visieť prípadne ju otoč a skús zamknúť.

toto je síce dosť nepravdepodobné čo som tu písal ale za pokus to stojí. je možné že ked si mal dialku domontovanú, že komfortka bude ale uplne inde, no uvidiš, prip hoď foto aby sme videli ako to namontovali

ty jo, tak já to zkusím no ... ale štve mě to, někdy to fakt jde tak ze dvou metrů no .. a nemám to hodit na reklamaci?

co jsem videl tak to mas nejaky dodelavany central, origo central je v klicku... co jsem mel Cobru tak fungovala taky tak na 5-10m...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

daj dolu kryt nad nohami, na pravo nad plynovým pedálom bude ofuk nôh, jeden šróbik a je dole a tam by si ju mal vidieť. vytiahni ju a nechaj visieť prípadne ju otoč a skús zamknúť.

toto je síce dosť nepravdepodobné čo som tu písal ale za pokus to stojí. je možné že ked si mal dialku domontovanú, že komfortka bude ale uplne inde, no uvidiš, prip hoď foto aby sme videli ako to namontovali

ty jo, tak já to zkusím no ... ale štve mě to, někdy to fakt jde tak ze dvou metrů no .. a nemám to hodit na reklamaci?

co jsem videl tak to mas nejaky dodelavany central, origo central je v klicku... co jsem mel Cobru tak fungovala taky tak na 5-10m...

jasné, ale je to origoš ze škodovky. někdy to jde na dvacet metrů, zepředu zprava :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...