Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Míro, tak tady se neukážeš a po mejdanech chodíš?!

Copa to je tůhlecto ???. Pilo se pivo a já tam nebyl, to musela bejt nějaká chyba v matrixu lol

To bylo asi jen pro horních deset (tisíc) :smich: a to my nejsme :doh

Jo tááák, tak to už tomu rozumím, prostě jiná sorta ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Míro, tak tady se neukážeš a po mejdanech chodíš?!

Copa to je tůhlecto ???. Pilo se pivo a já tam nebyl, to musela bejt nějaká chyba v matrixu lol

To bylo asi jen pro horních deset (tisíc) :smich: a to my nejsme :doh

Jo tááák, tak to už tomu rozumím, prostě jiná sorta ;)

Zřejmě lepší oddíl..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam žádná horní vrstava nepřišla, teda aspoň o ní nevím. :p

Nějak sem nechodím, není na to vůbec čas.

Dobří holubi se vracejí :p

Neboj, ono se to zase po prázdninách vrátí, s Peťou letíme 28 do Egypta a vrátím e se 7.9. :ph34r:

To jsou samý výlety, přehlídky, parády :p

Takže 30.8. v autokině nebudete, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam žádná horní vrstava nepřišla, teda aspoň o ní nevím. :p

Nějak sem nechodím, není na to vůbec čas.

Dobří holubi se vracejí :p

Neboj, ono se to zase po prázdninách vrátí, s Peťou letíme 28 do Egypta a vrátím e se 7.9. :ph34r:

To jsou samý výlety, přehlídky, parády :p

Takže 30.8. v autokině nebudete, co?

Ne ne, to jsem psal hned jak jsem to tu přečet a pěkne mě to štve, že se nesejdeme.

QA jak na Rallye Deutschland.

Já to sledoval v Tv a Jenda jel velice dobře. No a Seeb jako vždy na asfaltě zářil.

Editováno: , autor: Miha77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klucká, tu som :) Válel jsem si šunky na chalupě, griloval a musel sem dopít piváčky co mi tam zbyly po poslední párty. Dobře sem si to rozpočítal a vyšlo to na tři pivásky denně :kol-35: Teď už budu zase k dispozici.

Ožralo jeden :p

Já ???? Ale tfuj takhle o mě mluvit lol

Editováno: , autor: oggy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klucká, tu som :) Válel jsem si šunky na chalupě, griloval a musel sem dopít piváčky co mi tam zbyly po poslední párty. Dobře sem si to rozpočítal a vyšlo to na tři pivásky denně :kol-35: Teď už budu zase k dispozici.

Ožralo jeden :p

Já ???? Ale tfuj takhle o mě mluvit lol

Že jo, 3 piva denně vypije kdejaká těhotná -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klucká, tu som :) Válel jsem si šunky na chalupě, griloval a musel sem dopít piváčky co mi tam zbyly po poslední párty. Dobře sem si to rozpočítal a vyšlo to na tři pivásky denně :kol-35: Teď už budu zase k dispozici.

Ožralo jeden :p

Já ???? Ale tfuj takhle o mě mluvit lol

Že jo, 3 piva denně vypije kdejaká těhotná -_-

Přesně tak. I když teď v sobotu to bude jiný kafe. Ve čtvrtek máme výročí svatby, v pátek je malýmu rok a v sobotu mám svátek. Vypadá to tak že Budějce do rána lehnou popelem :smich: Kdyby měl někdo z mála těch co sem občas juknou chuť tak se může přidat. Zatim to vypadá na slušnou jízdu po budějckých výčepech :rock:kol109:kol-35:

Editováno: , autor: oggy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. I když teď v sobotu to bude jiný kafe. Ve čtvrtek máme výročí svatby, v pátek je malýmu rok a v sobotu mám svátek. Vypadá to tak že Budějce do rána lehnou popelem :smich: Kdyby měl někdo z mála těch co sem občas juknou chuť tak se může přidat. Zatim to vypadá na slušnou jízdu po budějckých výčepech :rock:kol109:kol-35:

Bych se i přidal, když je důvod pít, ale máme s bruderem ještě týden volna, takže se vylejeme, pardon, napijeme, jen doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. I když teď v sobotu to bude jiný kafe. Ve čtvrtek máme výročí svatby, v pátek je malýmu rok a v sobotu mám svátek. Vypadá to tak že Budějce do rána lehnou popelem :smich: Kdyby měl někdo z mála těch co sem občas juknou chuť tak se může přidat. Zatim to vypadá na slušnou jízdu po budějckých výčepech :rock:kol109:kol-35:

Bych se i přidal, když je důvod pít, ale máme s bruderem ještě týden volna, takže se vylejeme, pardon, napijeme, jen doma.

Se pořád nevymlouvej ty prďolo jeden. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...