Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Abysme tam nakonec s bruderm nebyli sami...ale to bysme pak měli stejnou účast na srazech jako Miha a octaviaman, ostatní by zaostávali :p

To snad ne!! :feve: Jeste pracujes? Doufam ze taky nekdo priveze Popcorn!! :smich:

Klíd kucí, já přijedu určitě a možná i marcel. Psal mi že buď na kole nebo na bruslích. Já musim po práci na chalupu, přivezou mi latě na střechu. Musim to zase drobátko poladit před dalším srazem příští rok. Ale kolem sedmý tam určitě budu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klíd kucí, já přijedu určitě a možná i marcel. Psal mi že buď na kole nebo na bruslích. Já musim po práci na chalupu, přivezou mi latě na střechu. Musim to zase drobátko poladit před dalším srazem příští rok. Ale kolem sedmý tam určitě budu.

doladit střechu ti pomůžeme taky :D

sem myslel že se rozloučíme s létem taky u tebe když jsme ho tam vítaly,no ale ne,tak až příští rok no! :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to si nás ještě fotil nějakej maník z budějovických listů, nebo vodkaď říkal že je. Vlez mi dokonce až do auta a musel jsem se na něj usmívat. Tak sem zvědavej kdy se objevim v rubrice kriminální ůstředna pátrá a informuje lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci,nevěděli byste o někom šikovným,kdo by mi za rozumný peníz změnil podsvícení budíků na bílo?se toho bojím!DÍKY!

Mě to dělal fidelek, ale ten je dost z ruky. Dělal tenkrát podsvícení budíků Olovi tak sem mu je dal sebou. Jináč se zeptám svýho kámoše z posilky, ten tohle dělá. Matroš by jsi si koupil nebo by to bylo komplet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci,nevěděli byste o někom šikovným,kdo by mi za rozumný peníz změnil podsvícení budíků na bílo?se toho bojím!DÍKY!

Mě to dělal fidelek, ale ten je dost z ruky. Dělal tenkrát podsvícení budíků Olovi tak sem mu je dal sebou. Jináč se zeptám svýho kámoše z posilky, ten tohle dělá. Matroš by jsi si koupil nebo by to bylo komplet?

do Boleslavi je to štreka,leda že bych tam navštívil příbuzenstvo,se mi ale 2x nechce :) ,posílat to taky ne.

počkám až jak se vymáčkne ten tvůj kámoš tedy,matroš asi jak bude chtít,zatím jsem zjistil že je tam potřeba SMD led,ty bych mohl sehnat v Kontaktu v Nové ulici,ted tam jdu pro diody na podsvětlení spínačů,to snad zmáknu sám! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pěkný,

sem se měl ráno dívat na regionální na primě,jestli tamtřeba nepustili to Ludovo rozhovor :D

hoši,no moc vás nebylo ale vyhlásíme to jako regulérní 4 sraz! hej?no a ti co chyběli mají smůlu no, :(

no a kde to promítaly a co?!jak to probíhalo atd.

Na velké nafukovácí plátno promítali, mám to na fotce, jen musíš vydržet do večera...škoda, že jste nemohli, o filmu to nebylo, spíš o věcech kolem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pěkný,

sem se měl ráno dívat na regionální na primě,jestli tamtřeba nepustili to Ludovo rozhovor :D

hoši,no moc vás nebylo ale vyhlásíme to jako regulérní 4 sraz! hej?no a ti co chyběli mají smůlu no, :(

no a kde to promítaly a co?!jak to probíhalo atd.

Na velké nafukovácí plátno promítali, mám to na fotce, jen musíš vydržet do večera...škoda, že jste nemohli, o filmu to nebylo, spíš o věcech kolem.

je mi líto že jsem nebyl,můj pan mistr je takovej píčus že mu není rovno!

tak snad jindy,

a jak jezdějí busy?ještě jsem vás nepotkal hoši,a to jsou Budějce malý,ale nemůžu bejt všude že?

jdu do rachoty tak zdarec,večer tu budu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do Boleslavi je to štreka,leda že bych tam navštívil příbuzenstvo,se mi ale 2x nechce :) ,posílat to taky ne.

počkám až jak se vymáčkne ten tvůj kámoš tedy,matroš asi jak bude chtít,zatím jsem zjistil že je tam potřeba SMD led,ty bych mohl sehnat v Kontaktu v Nové ulici,ted tam jdu pro diody na podsvětlení spínačů,to snad zmáknu sám! :)

óká, dneska se ho zeptám jestli by to udělal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pěkný,

sem se měl ráno dívat na regionální na primě,jestli tamtřeba nepustili to Ludovo rozhovor :D

hoši,no moc vás nebylo ale vyhlásíme to jako regulérní 4 sraz! hej?no a ti co chyběli mají smůlu no, :(

no a kde to promítaly a co?!jak to probíhalo atd.

Na velké nafukovácí plátno promítali, mám to na fotce, jen musíš vydržet do večera...škoda, že jste nemohli, o filmu to nebylo, spíš o věcech kolem.

je mi líto že jsem nebyl,můj pan mistr je takovej píčus že mu není rovno!

tak snad jindy,

a jak jezdějí busy?ještě jsem vás nepotkal hoši,a to jsou Budějce malý,ale nemůžu bejt všude že?

jdu do rachoty tak zdarec,večer tu budu!

Busy už po Budějkách nejezdí, poslední z našeho kvarteta udělal zkoušky ve středu, teď řešíme řidičáky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...