Přejít na obsah

kam na vysokou???


tomina

Doporučené příspěvky

Ahoj..resim ted docela problem co s vysokou...jsem druhym rokem na ČVUT - FEL, ted mam zkouskovy a postupne zjistuju ze sem na hranici svejch moznosti :-( a nevim co dal...jesi vybrat jinou vejsku a nebo se pokusit to tu nejak doklepat :-( tady na foru ma vetsina lidi aspon trosku podobny zajmy...bavi me hrabat se v autech hlavne v elektrice i kdyz moderni skodovky jsou na me zatim docela dost vysoko :-) Kazdopadne chci na skolu s technickym zamerenim..naka elektrotechnika...elektronika... Je tu nejakej podobne zamerenej vysokoskolak, ktery mi muze poradit...? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host MichalF

No my chodime na vysokou tady kousek od JBC je takova vesnice Hut se jmenuje a je tam kousek takovej peknej posed, vysoka chodi kousek od nas takze zasah je temer jistej :D:t;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host MichalF
No my chodime na vysokou tady kousek od JBC je takova vesnice Hut se jmenuje a je tam kousek takovej peknej posed, vysoka chodi kousek od nas takze zasah je temer jistej  :D  :t  ;)

:smich::smich::smich: ty si blazen!!!! :smich::smich::smich:

Nerikej, ze nemas rad zverinu >???? Takovej jeleni gulasek .. mnam !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No my chodime na vysokou tady kousek od JBC je takova vesnice Hut se jmenuje a je tam kousek takovej peknej posed, vysoka chodi kousek od nas takze zasah je temer jistej  :D  :t  ;)

:smich::smich::smich: ty si blazen!!!! :smich::smich::smich:

Nerikej, ze nemas rad zverinu >???? Takovej jeleni gulasek .. mnam !!!

no ani mi o tom nevluv, jen na to pomyslim, tak slintam jak blzen....gulas s peti knedlama!!! -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol, koukam, dobra rada nad zlato ;-)

Osobne co vim, tak jsou vsechny technicky zamereny vejsky docela drsny, coz je taky jeden z duvodu, proc se na ne da pomerne jednoduse dostat. Takze pokud trvas na technicky, tak tezko radit - bud to prezijes, nebo asi odejit. Pokud netrvas, tak jsou tu jiny skoly - ac to pro tebe jako CVUTaka bude temer urazka, co treba VSE? Vim, ze na CVUT je to skola pro smich, ale muzu te ujistit, ze to je jen proto, ze CVUTaci maj nos nahoru a ve skutecnosti nemaj paru o cem mluvej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na CVUT jsem nedodělal ani první semestr :D Ted jsem na vysoké škole finanční a správní obor aplikovaná informatika a pohoda :D:D

O te sem taky uvazoval dalkove ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukam ze tu par CVUTáků je :-) no v utery me ceka dalsi zkouska..kdyz ji neudelam tak mi chybi 4 zkousky od zacatku studia (sem ve 3 semestru)...to ze si bakalare protahnu o rok...v tom mam jasno..jen se bojim aby me nevylili z neceho treba ve tretaku a ja tak zahodil 3 roky zivota :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...