Přejít na obsah

Kotoučové brzdy na kole - ano nebo ne?


FUGAS

Doporučené příspěvky

Culda: ještě mi pls řekni, kdybych se rozhodnul pro to Sago AX 06, jak je to s dostupností, já koupi plánuju jak jsem psal na duben, předpokládám, že bych si musel pospíšit a rozhodnout se rychle, než je rozprodáte, co?

nio na prodejně mam poslední 2kousky tak se fakt nedá říc jestli bude ,jinak členům OC jsem schopen dát slevu 10 % na nové modely .Tak uvidíš .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem tento problém s kolem řešil loni na jaře.Nakonec jsem koupil půl roku jetého Authora na inzerát v Cyklobazaru na netu.Cena nového u Štěrby v Praze 29500Kč-já za něj dal 15000.Má to Maguru Julia 180/160 a brzdí super.Najel jsem s tím asi 2500 km a zatím žádná údržba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě dodatek-Author Modus na trubkách Zonal Columbus,vidle Rock Shock Judy,3x9XT-stačí?

vidlice judyse dávala jen na modely 2002,pak už né .Nejprve si u slušného prodejce ověř co kupuješ,protože to tvoje kolo je 100% skládané ,dodatečně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele nechci se hádat,protože jsi prodejce a měl bys to znát nejlíp,ale to kolo tam nafoceno skutečně bylo.Na druhou stranu je možné,že bylo doskládáno podle individuálního požadavku,ale v tom nevidím nic špatného.To je přece běžná věc,že si tam dám vidlici jaká se mi líbí a že slušný prodejce mi vyhoví.To samé platí s přesmykem atd.Kamarád si vybral kolo a pak ho nechal celé přestavět,že zůstal prakticky jen rám,sedlovka,představec ,řidítka a kola.Pro mě je důležitá cena a užitná hodnota.Ještě pro pořádek,ten rám je takový celooranžový a je tam ještě napsáno Infinity series (asi tedy-nechce se mi kvůli tomu ven).O víkendu to nafotím a pošlu jestli mi řekneš svůj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele nechci se hádat,protože jsi prodejce a měl bys to znát nejlíp,ale to kolo tam nafoceno skutečně bylo.Na druhou stranu je možné,že bylo doskládáno podle individuálního požadavku,ale v tom nevidím nic špatného.To je přece běžná věc,že si tam dám vidlici jaká se mi líbí a že slušný prodejce mi vyhoví.To samé platí s přesmykem atd.Kamarád si vybral kolo a pak ho nechal celé přestavět,že zůstal prakticky jen rám,sedlovka,představec ,řidítka a kola.Pro mě je důležitá cena a užitná hodnota.Ještě pro pořádek,ten rám je takový celooranžový a je tam ještě napsáno Infinity series (asi tedy-nechce se mi kvůli tomu ven).O víkendu to nafotím a pošlu jestli mi řekneš svůj názor.

beru at si každej kolo složí jaký chce ,ale proč si na kolo dávat horší vidlici než tam je origo ? Zatím to vypadá ,že tvuj kamarád si vybral rám a oni tam pak dali to co chtěl .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si dal tu práci a našel ti ho .Je to model 2004 a naLX se doprodával za 17500 ,- .Takže to vidím tak ,že tam dal někdo XT přehazku a to je tak vše .Jo ještě tam dal horší vidlici ,origo se dávala Manitou AXEL ELITE. No a brzdy vyměnil za promin ale žumpy. Napiš mi jaké tam je řazení,kliky ,přehazka ,kazeta,řetez,přesm. sedlovka,představec . :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si včera od Culdy přivezl nové kolo. :) Sice jsem ho původně chtěl kupovat trochu později, ale když bylo poslední (MR06), tak jsem nesměl váhat. Navíc jak Culda psal výše, tak jsem na něj dostal pěknou slevičku. :D Takže Culdo ještě jednou díky. -_- Jinak jsem to kolo už trochu projel a je super, už se těším až bude trochu tepleji. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...