Přejít na obsah

(O1 Combi) Rez na 5. dveřích


Marsonic

Doporučené příspěvky

Synovcovi dávali páté dveře nové v rámci záruky na prorezivění, údajně je 5let tato záruka.

Já to mám na Combi, těsně pod sklem, jak končí ramínko stěrače.

Prý to mnění ze záruky, podle techničáku. Je druhý majitel a nemá původní fakturu...a ani to po něm nechtěli.

Kecá, nebo mám taky šanci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem, loni v létě jsem to reklamoval a vše OK. Stejné místo - odloupla se barva a začalo to rezivět - jedinná podmínka je - dodržení servisů = razítka v servisní knížce musíě mít od autorizáka

To je taky svinarna s tim, ze zaruku ma clovek jen pri pravidelnym servisovani ve skodarne :-( V tomdle pripade teda :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem, loni v létě jsem to reklamoval a vše OK. Stejné místo - odloupla se barva a začalo to rezivět - jedinná podmínka je - dodržení servisů = razítka v servisní knížce musíě mít od autorizáka

To je taky svinarna s tim, ze zaruku ma clovek jen pri pravidelnym servisovani ve skodarne :-( V tomdle pripade teda :-(

ja to celkem chapu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem, loni v létě jsem to reklamoval a vše OK. Stejné místo - odloupla se barva a začalo to rezivět - jedinná podmínka je - dodržení servisů = razítka v servisní knížce musíě mít od autorizáka

To je taky svinarna s tim, ze zaruku ma clovek jen pri pravidelnym servisovani ve skodarne :-( V tomdle pripade teda :-(

Proč svinárna ? přečti si podmínky záruky :smich: .Taky chápu lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem, loni v létě jsem to reklamoval a vše OK. Stejné místo - odloupla se barva a začalo to rezivět - jedinná podmínka je - dodržení servisů = razítka v servisní knížce musíě mít od autorizáka

To je taky svinarna s tim, ze zaruku ma clovek jen pri pravidelnym servisovani ve skodarne :-( V tomdle pripade teda :-(

Proč svinárna ? přečti si podmínky záruky :smich: .Taky chápu lol

no ja si tiez myslim, ze ked nechodis na prehliadky do skodovky, tak tym predsa nesposobis hrdzavenie karoserie. tak preco by to v jednom pripade mali menit v zaruke a inak za peniaze. to je vychytralost skodovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem, loni v létě jsem to reklamoval a vše OK. Stejné místo - odloupla se barva a začalo to rezivět - jedinná podmínka je - dodržení servisů = razítka v servisní knížce musíě mít od autorizáka

To je taky svinarna s tim, ze zaruku ma clovek jen pri pravidelnym servisovani ve skodarne :-( V tomdle pripade teda :-(

Proč svinárna ? přečti si podmínky záruky :smich: .Taky chápu lol

no ja si tiez myslim, ze ked nechodis na prehliadky do skodovky, tak tym predsa nesposobis hrdzavenie karoserie. tak preco by to v jednom pripade mali menit v zaruke a inak za peniaze. to je vychytralost skodovky.

tak je to všude . hold si drží své zákazníky lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja si tiez myslim, ze ked nechodis na prehliadky do skodovky, tak tym predsa nesposobis hrdzavenie karoserie. tak preco by to v jednom pripade mali menit v zaruke a inak za peniaze. to je vychytralost skodovky.

tak jak muzes vedet jak se k tomu chovaj v jinem servise...si vem ze bys neco ty vyrabel a prodaval...ten nekdo to servisoval jinde a k tobe jezdil na reklamace...to je prece blbost na tom by jsi prodelaval to ja snad jasny ne...tak ze naprosto logicky postup od skodovky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja si tiez myslim, ze ked nechodis na prehliadky do skodovky, tak tym predsa nesposobis hrdzavenie karoserie. tak preco by to v jednom pripade mali menit v zaruke a inak za peniaze. to je vychytralost skodovky.

tak jak muzes vedet jak se k tomu chovaj v jinem servise...si vem ze bys neco ty vyrabel a prodaval...ten nekdo to servisoval jinde a k tobe jezdil na reklamace...to je prece blbost na tom by jsi prodelaval to ja snad jasny ne...tak ze naprosto logicky postup od skodovky

no podla mna ta hrdza nie je sposobena zasahom cloveka a tak by malo byt suma-fuk kde menili olej alebo "robili" servisnu prehliadku. casto je ta prehliadka iba o tom ze ta skasnu peknou sumickou a spravia ti prd. ved zoznam cinnosti ma kazdy v servisnej knizke. ak pri nich nestojis /to ti vo vacsine servisoch nedovolia/ tak sa mozes iba domnievat co vsetko ti nespravili.

inak co si myslis, preco ludia zo servisu kseftuju napr. so znackovym olejom a pod.? 99% ludi nikdy nespozna co im tam naliali, syntetika? mineral? heliol? :D

aby mal clovek prehlad o aute, tak by to musel servisovat iba jeden clovek a to je nerealne. zaruka na kasnu a prehrdzavenie by mala byt u neburaneho dielu bez kecov.

Editováno: , autor: Tunak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

predpokladam ze som "neautorizovanou" montazou tempomatu + maxidotu + alarmu stratil zaruku na cele auto a teda aj na karoseriu  :)

jim jde o servisni prohlidky jestli jsi to nepochopil

pochopil, ale ten moj nazor bol extrem, ktory by som mohol od skodovky ocakavat a co viac, ked som kupoval auto tak mi to predajca takto tlmocil.

Editováno: , autor: Tunak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záruka na karoserii je 10 let nová OCII - 12. Jen by mě taky zajímalo jestli to někdo kontroluje ty razítka v servisce. Myslím tím, že mi je tam někdo nabouchá a já tam ve skutečnosti nebyl. Tak jestli si to škodovka nějak ověří nebo zajedu do nějakýho druhýho servisu a tam si to nechám vyreklamovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem, loni v létě jsem to reklamoval a vše OK. Stejné místo - odloupla se barva a začalo to rezivět - jedinná podmínka je - dodržení servisů = razítka v servisní knížce musíě mít od autorizáka

To je taky svinarna s tim, ze zaruku ma clovek jen pri pravidelnym servisovani ve skodarne :-( V tomdle pripade teda :-(

Na jednu stranu je to fakt sviňárna, ale na druhou si vezmi, že to auto nejezdí na servisky do Škodovky, mohlo být bouraný a z toho důvodu rezne... To by se pak museli s každým zákazníkem hádat, jestli to bylo bouraný nebo ne.... :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud ten díl bude stříkanej dodatečně, tak se to dá samozřejmě poznat a nemůže být o záruce na zrezivění ani řeči. A jestli to jezdilo nebo nejezdilo na garance s tím nemá nic společnýho. Ta skutečnost, že to vůbec někomu rezne mě překvapuje, protože jsem rez na Octě ještě neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...