Jump to content

michal9

Uživatel
 • Content Count

  430
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About michal9

 • Rank
  Profesional

Contact Methods

 • Website URL
  http://Miskara@seznam.cz
 • ICQ
  0
 1. Obávám se, že jeden je sběrnice Can 2 a druhý 1,6.
 2. Zkus to jako ve felicii. Horkovzdušnou pistol nahřát to poškrábaný a teplem se to zatáhne a zmizí.
 3. Žádná není, spínáto jen přes relátka, ty jsou za pojistkama.
 4. Dodělat jde a v techničáku máš kolonku největší přípustná hmotnost přívěsu. Typuju že 900kg bržděný nemá.
 5. Měj jsem to dvojložisko, mně se to projevovalo spíš při rozjezdu, pomalu to začalo hučet. Zvuk byl jinej. Tak nebo tak převodovka ven.
 6. Když se podíváš u spolujezdce pod nohy, směrem nahoru k přístrojovce, uvidíš ventilátor, tam patří. Tlumí a netlumí . Býval s polystyrénu.
 7. Musí a ani ti to neukazuje 1u kontrolky šměrovak
 8. Říkám to od začátku, origo kabeláž umí odpojit pípák, pokud máš origo asistent. Pokud to máš jen napojeny na kabeláž zadního světla, tak to nefunguje. Zapnutím funkce v VCDS ti to bude ukazovat jen tu 1, to pozná podle odběru. Nebo domastit ten mínus, jak psal Jipol57
 9. Když koukneš do zásuvky tak tam je malej spínač, který po zasunutí patice od vozíka propojí dráty a tím auto pozná , že máš vozík. Platí pro před face. Dál to musíš mít napojený na Can jinak to nevypíná pipák.
 10. Kup vstřik, dá se sehnat za 950kč a přehazuj. Ten se neztratí. Jinak opravdu mět napíchlou diagnostiku, když to dělá. Jinak smůla.
 11. Jsem zvědavej až do návodu daj, že se musí najet min 20km , jinak nesmíš vyjet ,aby nebylo co reklamovat.
 12. To by mně taky zajímalo jak ho vydolovat bez sundání přístrojovky.
 13. Mám 2008 a tam jsou ještě plastový. Pak je ticho po pěšince.Problémy žádný, tak nevidím důvod proč to přestaly dělat. Asi cena?
 14. To nedává smysl, jak motorek stahování oken má vliv na zamykání ? A pokud nejdou stáhnout okna ani klíčkem, tak je kaput kabeláž ve dveřích. To dává smysl.
 15. JJ tak, nejde vytáhnout ten motorek, není kudy. Napadá mě jen zezadu ten černej plast pilkou rozkuchat a pak zpět zalepit. Není co ztratit, když tak koupíš nový.
×
×
 • Create New...