Přejít na obsah

Nefunkcny zapalovac


mErlin21

Doporučené příspěvky

tak to určitě nevyndáš, jen olámeš vše kolem.... Taky nejsem nějakej technik, ale tunel jsem měl rychle dole, neboj se toho....

No, jak tunel sundat nevim, ale ten maly kousek pod ruckou jsem sundal bez problemu, a pak musíš v tom zapalovaci odehnout takovy dve relativne velky zahybaci packy na proti sobe uprostřed stěny zapalovace (opravdu si vyndej tu pojisku, protože pak to pěkně prská, když to omylem proklemuješ se spodkem). Pak jsem jenom tou dírou pod ručkou prostrčil prs a zatlačil smerem nahoru a voala, byl venku jen ten kovovej dil i s konektorem. Otáyka pěti minut. Pokud to bude v kabeláži, tak zbývá teda sundat panel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
Badboy: někde zlomený kablík..? A nebo máš MR kde to už nesvítí (bohužel i to škodovka zavedla, ale nevím od kterého MR) mě to naštěstí ještě minulo :t

Ale když zapalovač funguje? Měnil jsem včera šedý interiér za černý a ty plasty jsou asi už starší.

Dá se prohodit celý zapalovač?

Světýlko v popelníku nesvítilo už předtím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

chlapi...bol som teraz s autom u znameho v servise a povedal som mu nech sa mi mrkne na ten zapalovac....hovoril ze to premeraval a ze tam je daky skrat ci co ze si mam objednat novu zasuvku...tak som si ju objednal a dnes by mala prist....chcem sa spytat ked to tam budem zapajat je jedno ako to dam do toho konektoru s 3 dierkami alebo tam je presne daka polarita...diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...