Přejít na obsah

Dveřní světla


marekkona

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Dnes som cely den dorábal varovné svetla do dverí, vsetko bolo v pohode, akurát mi to neslo nijako zapojit. Obe svetlá som na jednej strane dal na kostru a druhý kábel som dotiahol k RJ. Na svorke XP4 pin T5a/1 mi nesvietilo ani stropné svetlo (inak to je podla manuálu výstup pre vnutorné osvetlenie vpredu) a na svorke XP2 pin T6j/6 mi to svietilo stále (to je tiez výstup pre vnútorné osvetlenie). Nakoniec som obe svetielka dverí napojil na káble, ktoré idú do stropného svetla cez predný A stlpik. Svieti mi to naraz so stropným svetlom. Chcem sa opýtat, bolo to uz v tejto teme somenuté, že svetlo dverí vodica je lepsie napojiť na BSG (urcite je to blizsie). Ale kam? na ktorý konektor???

Dakujem za pomoc.

Iba pre info, mam Fabiu clasic, pred faceliftom. MR 2002.

Editováno: , autor: Slovakfan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

pánové neuvažovali jste někdo o tom, že by se to dalo hodit (ty samý co jsou origo v předu) i do tapeců zadních dveří? třeba kvůli dětem jak otevřou aby to bylo vidět a tak? myslím že by to nemusel být problém, akurát uvažuju, že bych to zkusil napojit na dveřní spínač, že by svítily jen ty zadní dveře, které se otevřou a ne na obou stranách a svítilo to jen jak budou otevřené a ne že se budou pomalu zhasínat jako vpředu protože to mám zapojený na stmívač. co vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 roky později...

Ahoj, chcem si spravit tie ledky aj ja do fabie, ale nejdu mi tie vystrazne svetielka na dverach. Skusal som uz vselico, ale neviem ich spojazdnit. Ako by som tie ledky este inam vedel napojita popripade viem ich dat aj miesto ziarovky na tych vystraznych svetlach, ze ked otvorim dvere tak mi budu sveitit aj vystrazne, len nie klasicky cez ziarovku ako by to malo teraz, ale ze by sa rozsvietili tam ledky. Len neviem ako to zapojit, naco. Stropne svetlo mi sveiti. A co je to BSG? co tu bolo spominane? 

Dakujem, za radu. A este mi poradte kolko cca lediek vyjde ked si ich davate na spokod dveri?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...