Přejít na obsah

Dveřní světla


marekkona

Doporučené příspěvky

Ide mi len o to,ze vydumujem nad tym ako by som ´´spojazdnil´´ aj na zadnych dverach.vnutorne svetlo aj tie vystrazne a tak.

Takze ked otvorim zadne aby sa rosvietilo vnutorne svetlo+nejake tie vystrazne trebars led cervene svetielka v ramci bezpecnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie snimace vo dverach,to je to co ma zaujima,kde mam co rozoberat.To co tomu veli som pochopil.Niekedy som jak blondinka ;)

Ty snímače asi nerozebereš, není to třeba jak ve Fáčku že je zvlášť a vidíš ho, tady je to o zámku ve dveřích.

A ani nevím na co by to rozebírání bylo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Da da

To je caro Classic edition,rocnik 2001.

Do dvery je origo natiahnuta len muzika,central+Meta je dorabana <_<

Preto tie otazky.Ale vecer som pozrel do servisnych suborov a tam tie spinace boli zobraznene.

este raz dakujem.

Já mám taky Classic a kdyz otevru zadni dvere, tak se mi svetylko rozsviti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bud to bolo na zelanie predosleho majitela,abo skodovka setri kde sa len da.Kazdopadne svetlo reaguje len na predne dvere.

Medzi dverami a B stlpikom nie je ani origo gumena manzeta/prechodka a podla hrubky zaizolovanej kabelaze mam tam len domontovany central.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bud to bolo na zelanie predosleho majitela,abo skodovka setri kde sa len da.Kazdopadne svetlo reaguje len na predne dvere.

Medzi dverami a B stlpikom nie je ani origo gumena manzeta/prechodka a podla hrubky zaizolovanej kabelaze mam tam len domontovany central.

Fabia classic MR 02 reaguje na všechny dveře i kufr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čo som doteraz videl, spínače v zadných dverách má aj classic, ale musí mať aspoň origo centrál. Spínače doplníš jednoducho, máš minimálne dve alternatívy.

Vŕtacia:

Dverový spínač pre Favorit, prípadne Feliciu (tam treba väčšiu dieru).

Nevŕtacia: Jablotron predáva sadu dvoch spínačov, ktoré sa uchytia pod torx obmedzovača dverí. Je to aj s kabelážou a pinmi do konektora BSG.

Obe riešenia majú jednu nevýhodu, že musíš aspoň trochu otvoriť dvere, aby vzopli - nie je to ako keď je origo spínač v mechanizme zámku.

Editováno: , autor: Koldo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem,dakujem a este raz dakujem. :worthy:worthy:worthy

Dakujem Koldovy.

Bez pozivania vtipnej kase mi pomohol vyhnat chrobaka z hlavy ;)

Aj ked som na to dnes prisiel aj sam,ked som v praci urobil rozborku zborku spolujazdovych dvery,ved je to vsetko jak lego.

To co som nevedel opisat pri prosbe o vysvetlenie som sa teraz dozvedel.

Bol to origo spinac v mechanizme zamku.

Este raz dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...