Přejít na obsah

Jak se chová US armáda


TomasB

Doporučené příspěvky

pripada mi to,ze je cim dal tim vic lidi co nema rado Amiky...vubec se nedivim...nechapu jak porad nekdo zminuje Amerika=NEKDO...uplna blbost..co jako dokazali???jen je to narod nadrazenych lidi,kteri si mysli ze nikdo jiny na svete uz neni..jen oni...

NEMAM JE RAD,A NIKDY JE MIT NEBUDU!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to fakt prasata a nemám je rád. I když jsem měl v říjnu u sebe na návštěvě jednoho amíka a ten byl fajn zajímal se o českou historii a neměl rád bushe, možná proto, že je jeho rodina je původem z moravy.

A ješte si můžou amíci podat ruce s čínou co se týče znečišťování živ. prostředí dva největší znečišťovatelé. Ale jednou na ně dojde nebo se spíš dřív vystřílí sami mezi sebou či pojdou na obezitu.

Editováno: , autor: Lancelot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

i když tydle videa jsou jen slabým odvarem toho co tam ty kurvy dělaj, tak to jasně ilustruje co jsou zač. Každý jste asi viděli taky jiný videa, kde klidně mučí děcka a podobný zvěrstva.

I když si nedělám iluze, že jiný armády nemaj takovýdle paka. Hodně z těch lidí co jdou do těchto akcí jsou vlastně úchyláci, kteří se tam jdou "vyřádit". Kdysi jsem mluvil s jedním klukem, který byl v Jugošce v devadesátých letech, a to jsem absolutně nechápal, co to je za čuráka. Tenhle konkrétní "člověk" tam jel pro zábavu, těšil se, že bude mít příležitost zabíjet. Chlubil se, co všechno se tam dá s tamním obyvatelstvem dělat. Nechápal jsem. Byl zpátky z mise a těšil se, už už aby jel zase na další. Jsou holt mezi námi tací, kterým dělá dobře někomu ubližovat. :ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jen pastnu nazor co na te strance napsal jeden ze ctenaru, se kterym se vicemene ztotoznuju :

Proč někteří nenávidí všechno americké 07.02.07, 13:08 Ph4ntom4s[CZ]

Takové excesy se bohužel nevyhnou žádné armádě. Vždy a všude (nejen v armádě) se vždycky najde pár pitomců na které potom zbytek celku doplácí. Jejich velitelé by to měli tvrdě trestat a my bychom neměli házet všechny vojáky v Iráku do jednoho pytle. Nezapomínejte, že stejně tak slouží v Iráku spousta vojenských inženýru nebo třeba zdravotníků, kteří těm lidem pomáhají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládám, že budou v Íráku stále populárnější a populárnější a nakonec budou fofrem zdrhat jako ze Saigonu, protože nebudou mít absolutně žádné spojence, ale budou mít kolem sebe jen ozbrojené fanatiky a nas.rané domorodce. Bez podpory alespoň části domorodců nemůže být žádný okupant úspěšný a mám pocit, že kromě loutkové vlády američany v Iráku nikdo podporovat nebude. A s loutkovou vládou si můžou - no víte co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládám, že budou v Íráku stále populárnější a populárnější a nakonec budou fofrem zdrhat jako ze Saigonu, protože nebudou mít absolutně žádné spojence, ale budou mít kolem sebe jen ozbrojené fanatiky a nas.rané domorodce. Bez podpory alespoň části domorodců nemůže být žádný okupant úspěšný a mám pocit, že kromě loutkové vlády američany v Iráku nikdo podporovat nebude. A s loutkovou vládou si můžou - no víte co.

Kamarád, který zná tamní poměry a mentalitu velice dobře, je Libyijec, mi to řekl asi takhle. Když amíci dostali Sadáma, měli ihned dosadit svého diktátora a byl by v Iraku klid. Je si jistej, že to nemají šanci ukočírovat. Něco jako demokracie tam podle něj nebude fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

at si tady taha kazdy co chce..jsme v demokraticke zemi lol

amerika-narod dementu :fakac:

Máš pravdu, máme demo a se spoustou názorů tady musím souhlasit - taky se mi nelíbí co tam dělají, nemám rád George, atd. Ale s Amíkama mám půlroční osobní zkušenost a nelze je, jako nikoho, narva do jednoho pytle - tak velkej pytel nemáme :smich:

Ale jinak do politiky a do holubů nedělám :ph34r:

Editováno: , autor: mischicka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu humvee:

Amiky jako narod fakt nemusim a jejich zahranicni politiku uz vubec ne, ale zamyslel se nekdo z vas proc to delaji?

Kdyz vis, ze tvoje kamarady sejmuli iracani naprosto stejnou taktikou - zablokovat humvee v doprave a ze strechy vypalit raketometem na jistotu - tak si priste az pojedes pres Bagdad rozmyslis zustavat zaseklej v zacpe. Nechci je nijak obhajovat, urcite se jim to vymsti, protoze bezni iracani je kvuli tomu budou vic a vic nenavidet, jenom si myslim, ze veci nejsou vzdycky tak cernobily, jak se na prvni pohled muzou zdat. Ono se to jinak posuzuje kdyz sedis doma za pocitacem a jinak, kdyz vis ze te muze magor kdykoliv vyhodit do vzduchu, nebo te chytne a ureze ti hlavu pred celym svetem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu humvee:

Amiky jako narod fakt nemusim a jejich zahranicni politiku uz vubec ne, ale zamyslel se nekdo z vas proc to delaji?

Kdyz vis, ze tvoje kamarady sejmuli iracani naprosto stejnou taktikou - zablokovat humvee v doprave a ze strechy vypalit raketometem na jistotu - tak si priste az pojedes pres Bagdad rozmyslis zustavat zaseklej v zacpe. Nechci je nijak obhajovat, urcite se jim to vymsti, protoze bezni iracani je kvuli tomu budou vic a vic nenavidet, jenom si myslim, ze veci nejsou vzdycky tak cernobily, jak se na prvni pohled muzou zdat. Ono se to jinak posuzuje kdyz sedis doma za pocitacem a jinak, kdyz vis ze te muze magor kdykoliv vyhodit do vzduchu, nebo te chytne a ureze ti hlavu pred celym svetem.

ano, někde jsem vyčetl, že jsou k tomu školeni a maj tohle dělat. Ale vem si, co ti tímhle vyrobí na autě. Takový šťouch nezůstane bez šrámů. Ostatně na jednom autě jsem si všiml, jak má pomuchlanej kufr.

Ono by třeba neškodilo nejdřív protroubit.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic proti američanom, kamarád tam byl a říkal amerika není špatná, ale špatní jsou ty co ji vedou... Jsou docela hovada když kvůli ropě vyvolají válku, aby jí měli o nějakej ten cent levnější. Měli by zůstat tam kde sou a nesrat se mezi evropu a už vůbec jí něco nařizovat a hlavně být rádi, že jim někdo tu ropu prodá. Ale oni si jednou naběhnou a to šeredně. Ale jinak já osobně proti nim nic nemám, ale.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...