Publikováno Únor 16, 200718 r Co tak založit téma, kdy kdo a kde platil pokutu v loni (určitě za rychlost), aby neplatil na tom samém místě někdo druhý i letos. Určitě i letos budou prázdniny pro pro chorvatské policajty žně.
Únor 16, 200718 r Autor Loni můj soused z apartmánu platil přesně o půlnoci za hustého deště 5km po vjezdu do chorvatska z rakouské strany na Zagřeb , jak se projíždělo tím staveništěm mostů a tunelů pokutu za rychlou jízdu 72 v 50ce. 400kun(1600) ukecal na 30eu(900) bez učtenky.
Únor 17, 200718 r Neplatil som, ale od ľudí, čo jazdia Chorvátsko často som počul, že chorvátsky policajti sú ešte viac skorumpovaní bastardi, než tí naši (a to už je čo povedať). Takže odporúčam dodržiavať rýchlosti až po poslednú dopravnú značku, rovnako mať aktuálnu lekárničku a všetky potrebné veci.
Připojte se k diskuzi
Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.