Přejít na obsah

něco o radarech


TomasB

Doporučené příspěvky

pro me zajimave a uzitecne informace. zrovna vcra jsem ji trochu prohnal prave pres tu jizni spojku,tak doufam,ze mi neprijde foto :(

no asi tak měsíc po jejich instalaci jsem se bávil s kámošem cizincem, říkal jsem mu o nich, protože vím, že jezdí do Prahy a z něj vypadlo, že den předtím si to tam mazal až 160 a že mu bylo divný, že předjížděl i Medvědy, Bawory a pod. :D Už je to od té doby, co jsme se o tom bavili měsíc a zatím mu nic nedošlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je potřeba si všímat těch čar na silnici :D tady v OV rozmístili krabice po sloupech u cesty a radar libovolně přendávaji,úsek třeba má 2-3krabice a v které je člověk neví,tak se musí smolit pade :(

a kdepak v Ostravě, tam se taky občas vyskytnu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kdepak v Ostravě, tam se taky občas vyskytnu?

Dubina-Hrabůvka ulice Horní a dr.Martínka jsou zatím testovací,ale pry se budou dále rozšiřovat :(

Horní, to nevím která je, ale ta Dr.Martínka, není to ta jak vede od toho velkého kruháku na tu rychlodráhu na FM? Je rozdělená tramvajovým pásem a je to úsek asi 0,5-1km?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Horní, to nevím která je, ale ta Dr.Martínka, není to ta jak vede od toho velkého kruháku na tu rychlodráhu na FM? Je rozdělená tramvajovým pásem a je to úsek asi 0,5-1km?

jj to je ona (až na tu tramvaj-to je zas ta ul. Horní)

a ta Horní je od kruhaku směr centrum a NJ,takže všechny cesty u toho kruhaku jsou posety

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je potřeba si pořídit navi tomtom, stáhnout si POI radary ze stránky www.poi.cz nastavit a jedu. Navi mě včas upozorní. Jakmile se objeví něco nového (radary, semafory) kluci co dělají tyto bezva stránky :palec2: změny ihned doplní a aktualizují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jeden prubežnej je na evropský ve směru do prahy před mekáčem to začíná a pak u toho autobazaru končí.

To už začíná bejt pěknej zásah do soukromí teda když tě někde sledujou kamery a čtou tvou spz a tím tě vlastně mužou i identifikovat.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si ale myslím,že než vy radary zmerčíte,jste dávno zaměřeji.

Jinak mímo téma.CCa před 30 minuty mě dostali měšťáci,přišel jsem o litr a dva body.Rovinka cca 3km mezi Kopřivnicí a Štramberkem.

a měšťáci můžou měřit mimo obec? to bych se hádal... a hlavně ze zásady jsem jim nikdy nezastavil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si ale myslím,že než vy radary zmerčíte,jste dávno zaměřeji.

Jinak mímo téma.CCa před 30 minuty mě dostali měšťáci,přišel jsem o litr a dva body.Rovinka cca 3km mezi Kopřivnicí a Štramberkem.

a měšťáci můžou měřit mimo obec? to bych se hádal... a hlavně ze zásady jsem jim nikdy nezastavil.

Muzou merit mimo obec,ale v doprovodu statni policie....Tak bych je pekne.. :prc::prc:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jeden prubežnej je na evropský ve směru do prahy před mekáčem to začíná a pak u toho autobazaru končí.

To už začíná bejt pěknej zásah do soukromí teda když tě někde sledujou kamery a čtou tvou spz a tím tě vlastně mužou i identifikovat.

A co jezdit s kuklou na hlavě? To jim pak je fotka k hovnu. Nebo nasadit blond paruku a pomalovat se :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si ale myslím,že než vy radary zmerčíte,jste dávno zaměřeji.

Jinak mímo téma.CCa před 30 minuty mě dostali měšťáci,přišel jsem o litr a dva body.Rovinka cca 3km mezi Kopřivnicí a Štramberkem.

a měšťáci můžou měřit mimo obec? to bych se hádal... a hlavně ze zásady jsem jim nikdy nezastavil.

Mohou měřit i mimo obec, záleží na jejich místní působnosti a nezapomeň, že obec je pro tebe vymezena značkou začátek - konec obce, ale jinak je to v katastrální mapě, tak proč by si nedali měření 90km/h? :angry:

Prostě je to na pipinu :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co jezdit s kuklou na hlavě? To jim pak je fotka k hovnu. Nebo nasadit blond paruku a pomalovat se :D

Nebo koupit nějakou masku Klauze nebo policejního prezidenta Husáka lol Jezdím jako prase, ale je mi to fakt líto

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...