Přejít na obsah

Minimalizace odcizení vozidla


starman

Doporučené příspěvky

Podle mě se vyplatí po určité době pojistku zrušit a uzavřít novou na nižší pojistnou částku za nižší cenu.

jak píše Fugas. Vyplatí se zhruba každé dva roky pojistku předělat. Čím vyšší pořizovací hodnota tím větší úspora u změněné pojistky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fakt amortizaci ?to se mi nejak nezda.... ze by to bylo nekde v tech mini podminkach ktere ti daji podepsat fontem pisma 4 ? protoze ja ziju porad v domeni kdyz sem si nechal auto pojistit na nejakou fixni sumu a platim uz par let stejne pojistne v ctvrletnich splatkach tak by melo byt snad jedno kolik je realizacni hodnota auta dneska snad ? jako moc se v tom nevyznam tak kazda rada dobra....protoze nekdy delam takove veci ze nechavam auto odemcene a tak kdyz je pojistene  -_-

Je to tak - vem si příklad: koupíš si auto za 300tKč, budeš platit pojistku a to 4 letech bude tržní hodnota vozu 150tKč. Kdyby si pojišťovna neodečítala amortizaci, tak by vychcaná část národa brzy přišla na to, že by se jim vyplatilo si auto nechat "ukrást" a dostat tak 300tKč (mínus spoluúčast), než to auto vrazit do bazaru a dostat jenom 150tKč. Takže by pojišťovny těžce prodělávali. Podle mě se vyplatí po určité době pojistku zrušit a uzavřít novou na nižší pojistnou částku za nižší cenu.

Jinak k tomu odemčenému autu - pokud ti ukradnou auto, které bylo nezamčené, tak ti pojišťovna nedá ani korunu - otázka ovšem je, jak by ti dokázali, že nebylo zamčené.

Dobre vedet, ale jsou to prece jenom trosku hovadka v tech pojistovnach .))popravde ze by mi nekdo neco vypravel o nejakych amortizacich to ani hovno, sice uz je to davno , a nemusim si vsecko pamatovat ale i tak .)v pondeli tam nabehnu at kapnou bozskou ....sice se mi asi vysmejete ze sem debil, ale ja v dobre vire caluju 16 k rocne ze mi pojistovna v pripade kradeze zacaluje moje auti ktere ma dneska hodnotu cca 150 k mozna min, a pritom se tesim z toho ze dostanu vic .))hold jsem vul....

jinak k tomu odemykani, ne ze bych to delal schvalne ale proste nekdy prejdu k baraku tak vystaveny vecer ze proste taham tolik veci z auta a zapomenu zamknout a rano odemykam a auto se teprve zamyka.... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fakt amortizaci ?to se mi nejak nezda.... ze by to bylo nekde v tech mini podminkach ktere ti daji podepsat fontem pisma 4 ? protoze ja ziju porad v domeni kdyz sem si nechal auto pojistit na nejakou fixni sumu a platim uz par let stejne pojistne v ctvrletnich splatkach tak by melo byt snad jedno kolik je realizacni hodnota auta dneska snad ? jako moc se v tom nevyznam tak kazda rada dobra....protoze nekdy delam takove veci ze nechavam auto odemcene a tak kdyz je pojistene  -_-

Je to tak - vem si příklad: koupíš si auto za 300tKč, budeš platit pojistku a to 4 letech bude tržní hodnota vozu 150tKč. Kdyby si pojišťovna neodečítala amortizaci, tak by vychcaná část národa brzy přišla na to, že by se jim vyplatilo si auto nechat "ukrást" a dostat tak 300tKč (mínus spoluúčast), než to auto vrazit do bazaru a dostat jenom 150tKč. Takže by pojišťovny těžce prodělávali. Podle mě se vyplatí po určité době pojistku zrušit a uzavřít novou na nižší pojistnou částku za nižší cenu.

Jinak k tomu odemčenému autu - pokud ti ukradnou auto, které bylo nezamčené, tak ti pojišťovna nedá ani korunu - otázka ovšem je, jak by ti dokázali, že nebylo zamčené.

mě spíš vadí, že to nejde opačně, platit pořád pojistku za nové a když je problém, tak plnění jako za nové auto - bez odečtů apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebo by bylo dobrý, kdyby se pojistka automaticky snižovala... Ale to by zisky pojišťoven asi hodně klesly. Takhle mají business založený na nevědomosti, nebo lenosti (měnit každý rok/dva pojistnou smlouvu) :-)

A pokud by někdo takový nápad měl a chtěl měnit pojistku, tak spoustu z nich zase odpálí větou: "To ale přijdete o bonus, když budete chtít udělat novou pojistku" :-)

PS: pojdmě si založit pojišťovnu :-))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně si leptám na skla VINko a dávám zamykání zpátečky od constructu. B) (leptání cca 600,- a construct do 4000,-) ..Každej zloděj radši vezme auto vedle, který nemá nic na oknech.. :D a při prodeji je to plusem, :ph34r: ,,ty mikrotečky jsou blbost, nikdo to nikdy hledat nebude :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
jedna z firem, která tyto věci provádí je CEBIA www.cebia.cz, do konce února mají 50% slevu na pískování skel. V nabídce mají i mikrotečky - AUTODOT. Nevím, jestli to pomůže, ale já jsem si nechal pískovat okna i nastříkat mikrotečky, raději více, než méně.  :palec2:

Tak Cebie už má tu slevovou akci, jak pozoruji, déle než rok, akorát to vždy aktuálně posunou o jeden měsíc, takže netřeba spěchat.. :D

tak tak, unor skoncil a akce uz je prodlouzena do konce brezna, sada autovin i mikrotecky uz dosly, az bude tepleji hned du strikat

;)

mikrotecky jsou asi naprd, ale kdyz ja mam rad ty novy technologie tak proc je nedoprat i auticku, za tu cenu..

Editováno: , autor: soviska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Vas,

Co sa tyka defendlocku, musim povedat nepomohol ani trochu.

Manzelka zaparkovala pred barakom, zamkla rano pozera a auto v ....

Uz mi len s placom volala do prace ze jej ukradli oktavku.

Auto sme mali poistene v Cesk poistovni sloven, a ti nam za jeden a pol rocne auto vyplatili 48 percent kupnej ceny.

Tomuto hovorim zlode....

Auto som mal poistene komplet> kradez, zivel aj havar a aj tak 250 tis v prdeli.

Potom sa pytam kto je horsi darebak poist. alebo ty co mi ho ukradli?

Tiez rozmyslam ako zabezpecit dalsie auto.

Satelit stoji 30tis +500 mesacne ale pomoze to na 100 percent?

Asi nie.

Ado....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Vas,

Co sa tyka defendlocku, musim povedat nepomohol ani trochu.

Manzelka zaparkovala pred barakom, zamkla rano pozera a auto v ....

Uz mi len s placom volala do prace ze jej ukradli oktavku.

Auto sme mali poistene v Cesk poistovni sloven, a ti nam za jeden a pol rocne auto vyplatili 48 percent kupnej ceny.

Tomuto hovorim zlode....

Auto som mal poistene komplet> kradez, zivel aj havar a aj tak 250 tis v prdeli.

Potom sa pytam kto je horsi darebak poist. alebo ty co mi ho ukradli?

Tiez rozmyslam ako zabezpecit dalsie auto.

Satelit stoji 30tis +500 mesacne ale pomoze to na 100 percent?

Asi nie.

Ado....

ja idem do tohoto len musim este setrit :D

ZEDERLOCK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NEchci rejpat, ale dle vety Zamykanie a odomykanie len otočením kľúča (minimálne zdržanie) soudim ze to ma hodnotu asi jako zamikani zpatecky, ktere vam odemcou tzv bumping klicem (jestli si dobre pamatuju). Jediny plus bych asi videl, ze kdyz si toho nekdo vsimne tak veme auto vedle :fakac:

Bohuzel si asi musime pripustit, ze kdyz se nekomu auto zalibi, tak s nim proste odjede i kdyby jsme tam meli skovanyho hada nebo manzelku. Asi bych se navic bal, ze do toho vleze smazka, ktera bude flustrovana z toho, ze je blba na to, aby ukradla auto, mi tam zkur*i vse na co prijde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi platilo, že aspoň pískování nebo leptání skel odradí a zloděj půjde o kousek vedle ale.... Dneska kradou kapoty, kola, antény, ap... Hlavně nemýt, nevoskovat, ojet klíčem kolem dokola, urychlit korozi lemů a 5tých dveří, nepřelešťovat přední světlomety a jezdit s praským čelním sklem. Takové auto Ti nikdo nečorne !!! lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Vas,

Co sa tyka defendlocku, musim povedat nepomohol ani trochu.

Manzelka zaparkovala pred barakom, zamkla rano pozera a auto v ....

Uz mi len s placom volala do prace ze jej ukradli oktavku.

Auto sme mali poistene v Cesk poistovni sloven, a ti nam za jeden a pol rocne auto vyplatili 48 percent kupnej ceny.

Tomuto hovorim zlode....

Auto som mal poistene komplet> kradez, zivel aj havar a aj tak 250 tis v prdeli.

Potom sa pytam kto je horsi darebak poist. alebo ty co mi ho ukradli?

Tiez rozmyslam ako zabezpecit dalsie auto.

Satelit stoji 30tis +500 mesacne ale pomoze to na 100 percent?

Asi nie.

Ado....

mám zkušenosti s Sherlockem a funguje skvěle, dokonce po zvednutí na heveru při seřizování geošky - do minuty telefon od operátorky, jestli je auto tam kde má být a nikdo s ním nemanipuluje, protože se zapomělo na odblokování, mohu jen doporučit, jsou dvě ceny pro ČR a pro Evropu - určitě dostaneš slevu na pojistce, pokud si ji vůbec na krádež dáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi platilo, že aspoň pískování nebo leptání skel odradí a zloděj půjde o kousek vedle ale.... Dneska kradou kapoty, kola, antény, ap... Hlavně nemýt, nevoskovat, ojet klíčem kolem dokola, urychlit korozi lemů a 5tých dveří, nepřelešťovat přední světlomety a jezdit s praským čelním sklem. Takové auto Ti nikdo nečorne !!! lol

popravdě řečeno, taky se těším až auto nebude lumpy přitahovat...

ale máme tu konečně tu Fabii II, )))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...