Přejít na obsah

co rikate na ty kola?


Chossse

Doporučené příspěvky

Chtel bych trochu vzhled na svuj octavec a zacnu asi kolama :) ! Co myslite tady ty kola?Jsou to alutec 17" cerne s lestenym predkem a chci na to kola Goodyear 215/45 R17 91Y Eagle F1 GS-D3 XL! Je to na octv 4x4 combi 74kw cena vseho je 26800kc co myslite neni to moc za toto nebo jak? :unsure:

post-27-1172322013.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím u takhle velkých kol už dost trpí podvozek, protože ty pneumatiky nemají takovou schopnost absorbovat nárazy. Máš 4x4, takže to asi využíváš hodně po polňačkách a tak jinak by sis to nekupoval. Já bych spíš volil co nejtlustší pneumatiku (rozuměj od ráfku k zemi) aby co nejlépe při jízdě sbírala rázy terénu. 17" kola jsou spíš na dračení na kvalitních silnicích. Je to ale pouze můj názor. Jinak ty kola jsou pěkná - líbí se mi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím u takhle velkých kol už dost trpí podvozek, protože ty pneumatiky nemají takovou schopnost absorbovat nárazy. Máš 4x4, takže to asi využíváš hodně po polňačkách a tak jinak by sis to nekupoval. Já bych spíš volil co nejtlustší pneumatiku (rozuměj od ráfku k zemi) aby co nejlépe při jízdě sbírala rázy terénu. 17" kola jsou spíš na dračení na kvalitních silnicích. Je to ale pouze můj názor. Jinak ty kola jsou pěkná - líbí se mi.

Jojo,přesně tak,rozumný jsou podle mého 16-ky s pneu 205/55 R 16

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel bych trochu vzhled na svuj octavec a zacnu asi kolama :) ! Co myslite tady ty kola?Jsou to alutec 17" cerne s lestenym predkem a chci na to kola Goodyear 215/45 R17 91Y Eagle F1 GS-D3 XL! Je to na octv 4x4 combi 74kw cena vseho je 26800kc co myslite neni to moc za toto nebo jak? :unsure:

pokud ams 4x4 tak optimalni velikost je podle me 15..max 16...

kola jsou pekna..o cene ti neporadim,musis sam vedet na kolik te je stat ;)

preju dobry nakup:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17" jsou v pohode, a pokud nemas RS podvozek, nebo naky HPcka tak to neni ani tak tvrdy, k tem alu vybral bych asi jiny tvarove, a pneu radsi Pirelli PZero Nero jsou o dost lepsi, a mozna budou i levnejsi :) ...ted maji 215/45 R17 Y za 3200kc/kus.

..ted maj akci na Alukola.com tyhle 8x17 5x100 Toora T250 za pouhych 3tis/kus, do tech bych sel a komplet bys to mel 24 800,-

post-27-1172325405.jpg

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když kola, tak nejmíň 8x17"!!! Jinak to jsou vyhozený peníze. Ale na ty F1 GS-D3 bych si dal majzla. Jakmile se ten šípovitý vzorek trošku ojede, tak gumy budou hučet jako hladná kráva. Volba rozměru 215/45/17 je skvělá.

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu ted taky davat neco novyho, mel sem 205/55/16, mam dat 215/16 nebo me to auto sezere? 74kW benzin. Nebo je to skoda penez? :)

Pokud R16 tak 205/55..

Presne tak Jaro, jak rikas, skoda penez! Zustan u standartu, skoda benzinu na ukor pozitku z jizdy stejneho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu ted taky davat neco novyho, mel sem 205/55/16, mam dat 215/16 nebo me to auto sezere? 74kW benzin. Nebo je to skoda penez? :)

Pokud R16 tak 205/55..

Presne tak Jaro, jak rikas, skoda penez! Zustan u standartu, skoda benzinu na ukor pozitku z jizdy stejneho...

Dekuji za zahnani choutek, zase vymejslim kraviny ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...