Přejít na obsah

ŽĎÁRSKÁ LETKA


acter

Doporučené příspěvky

To je má point, bude to obyčejný znak škoda s křídly a nikdo nebude vědět proč - málo lidí po té co kouká na člověka zepředu pak bude hned koukat na záda.

Na tyhle myslence urcite neco je....ale na druhou stranu, at si o me mysli kdo chce co chce.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chceme trička do škodahome, musím nejdéle ve středu odpo dát vědět do firmy. Aneb do středy do 12 hodin musíme nejen vymyslet jak teda s nápisy a hlavně potřebuju kdo kolik triček jaké velikosti bere. Takže mi pište sz, pls.

Jinak cena co jsem zde uvedl (350,-) byla kalkulovaná na 15 triček, pokud jich bude míň, samozřejmně se zvedne, snad ne víc než na 400,-.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chceme trička do škodahome, musím nejdéle ve středu odpo dát vědět do firmy. Aneb do středy do 12 hodin musíme nejen vymyslet jak teda s nápisy a hlavně potřebuju kdo kolik triček jaké velikosti bere. Takže mi pište sz, pls.

Jinak cena co jsem zde uvedl (350,-) byla kalkulovaná na 15 triček, pokud jich bude míň, samozřejmně se zvedne, snad ne víc než na 400,-.

Já já já chcu!!!!! Znak s nápisem vpředu a nápis na zádech. Možná 2.

Nech hlasovat a uděleej anketku. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anketa je asi zbytečná, hlasoval by nám tam kde kdo.

Zatím pro nápis i vpředu: Ty, já, sataan

Proti: předseda, kokyn, a divx jestli jsem ta jeho 3 slova dobře pochopil

Ale je třeba se na to dívat v tom světle, že zatím jasně řekl, že si tričko bere sataan, Ty, já...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky pánové,

omlouvám se za delší výpadek ale nějak jsem nestíhal se tady na foru ukazovat. Každopádně jsem se přišel podívat a rád jsem si početl co je tu nového. Jak na to tak koukám tak vojáci co je platíme z daní zase a pořád nemají co na práci a tak jsou pořád na netu. ...sakra to je život :-).

Jinak bych tak chtěl přivítat nové lidičky co se tu motají ve Ždárské Letce a doufám že se potkáme na nějaké akci. Jinak jsem byl o víkendu navštívit předsedu a byl opravdu pohostiný ...dokonce i jeden chlebíček mi dal :-) ..je to prostě kamarád.

Taky jsem se KOKYNE díval na tvoje nové auto a musím říci že jsi si pořídil hezký kousek. Jak jsem se na to na fotkách tak koukal tak se mi to líbilo. Až to uvidím na živo tak ti to prolezu pořádně a rád to okouknu.

Trička ....no...tak aby toho nebylo málo tak přidám můj názod. Znak letky je jasný a nějak bych ho nekurvil. Znak letky je okřídlený znak a nad ním je napsáno Ždárská letka... byl to názor všech.

Já mám doma jedno vzorové tričko a tak jak je udělané tak vypadá dobře a udělal bych ho stejně ...tedy na přední straně malý znak a na zádech větší znak. Jinak dobře že se do toho vložil někdo kdo to dotáhne do konce :-))) né jako já. Už jsem na toho vola co mi to dělal neměl sílu.

Jenom bych chtěl svým nepodstatným hlasem tiskového mlouvčího zdůraznit že trička MUSÍ být jednotné, ...a ve stejné barvě ....jinak to nemá význam. Žádné vyjímky ...

Tak doufám že jsem tak nějak odpověděl a že to bude zase na chvilku stačit.... :-) Zítra se tu snad taky ukážu tak se podívám co se tu zase událo nového :-)

Váš tiskový mluvší

Geoo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně názor chlapa:-)

Jelikož volíme vyšívání, velký znak nebude, ale jak píšeš, znak bych neměnil a nedělil, takže jdem do toho takhle:

OK ...jedna barva, jeden styl a souhlasím ...nech udělat jeden vzorek, okoukni to, nafoť to ....hoď to sem a děj se vůle boží. ...Ten nápis vzadu nech udělat trochu větší aby tam bylo něco vidět ...ale záleží na možnostech té firmy a hlavně taky ostatním na ceně ...tedy vzorek.

Jinak souhlasím se vším :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oká, nechám udělat vzorek, nafotíme, dáme sem, odladíme poslední detaily a jdem do toho. Jen doufám, že na konci nebudu s bruderem a sataanem sám kdo si ho bere, prt. je rozdíl dělit náklady 15 a 3 tričky :smich:

Takže doufám, že i semi a Lenka si berou, každej aspoň 2 :palec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oká, nechám udělat vzorek, nafotíme, dáme sem, odladíme poslední detaily a jdem do toho. Jen doufám, že na konci nebudu s bruderem a sataanem sám kdo si ho bere, prt. je rozdíl dělit náklady 15 a 3 tričky :smich:

Takže doufám, že i semi a Lenka si berou, každej aspoň 2 :palec:

No ..tak to nevím jeslti si Michal s Lenkou vezmou ...asi ne ...o víknendu se domluvím co a jak ...je potřeba vědět cenu . Oni taky teď musí počítat každou korunu ...přeci jenom rvou peníze uplně jinam a né zrovna malé částky ...uvidíme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ..tak to nevím jeslti si Michal s Lenkou vezmou ...asi ne ...o víknendu se domluvím co a jak ...je potřeba vědět cenu . Oni taky teď musí počítat každou korunu ...přeci jenom rvou peníze uplně jinam a né zrovna malé částky ...uvidíme

Jj.....rikali neco....ze Lenka je rve do automatu.....a Michal do kurzu zpevu :)

Editováno: , autor: acter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ..tak to nevím jeslti si Michal s Lenkou vezmou ...asi ne ...o víknendu se domluvím co a jak ...je potřeba vědět cenu . Oni taky teď musí počítat každou korunu ...přeci jenom rvou peníze uplně jinam a né zrovna malé částky ...uvidíme

Kdybys četl, tak víš, předpokládaná cena 350,- Kč/kus.

Jinak dnes jsem zadal do výroby vzorek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Copak tam bylo původně, před editací :p?

Bylo tam...

Jj.....rikali neco....ze Lenka je rve automatu.....a Michal do kurzu zpevu smile.gif

tak jsem to zmenil na

Jj.....rikali neco....ze Lenka je rve DO automatu.....a Michal do kurzu zpevu smile.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...