Přejít na obsah

ŽĎÁRSKÁ LETKA


acter

Doporučené příspěvky

Ja to pochopil...jen jsem zkusil zavtipkovat ;)

Tohle jsou tricka "Letky"...ty ted zarizujes klicenky apod. po svem, ne ?

Cao bratri a sestry.Ja bych dal dozadu na krk napis letky a dopredu pod nebo nad znak nick.Vse v cerne barve.Hm?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O nicku jsem přemýšlel, ale vzhledem k tomu, že už tam byl nápis Letka, tak jsem to zavrhl jako přeplácané.

Můžu zkusit zjistit o kolik by to zvedlo cenu, pokud se domluvíme, že ano, ale zase jsem si říkal to staré známé jména hloupých na všech sloupech a říkal si, že možná pro začátek zvolit trička bez nicku. Ale s velkou pravděpodobností by to cenu zvedlo.

Takže co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O nicku jsem přemýšlel, ale vzhledem k tomu, že už tam byl nápis Letka, tak jsem to zavrhl jako přeplácané.

Můžu zkusit zjistit o kolik by to zvedlo cenu, pokud se domluvíme, že ano, ale zase jsem si říkal to staré známé jména hloupých na všech sloupech a říkal si, že možná pro začátek zvolit trička bez nicku. Ale s velkou pravděpodobností by to cenu zvedlo.

Takže co?

"Rada starsich" zamita :)

Porad trvam na svem nazoru - predem kridla, krk napis zdarska letka :) a jakozto akcionar s majoritnim podilem v Prvni letecke Vas vsechny prehlasuju ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Rada starsich" zamita :)

Porad trvam na svem nazoru - predem kridla, krk napis zdarska letka :) a jakozto akcionar s majoritnim podilem v Prvni letecke Vas vsechny prehlasuju ;)

Dobra,dobra.Prehlasovano.Predek srdce znak a zada krk letka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale pak jsem tu já a bruder co jsme pro nápis Letka i vpředu. Bez něj to bude takové obyčejné, nezajímavé, a spousta lidí si řekne, že to je jen okřídlený znak škodovky, takže jsem silně pro Letku i vpředu. Je to součást znaku, líp to vypadá a bude jasno na první pohled :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale pak jsem tu já a bruder co jsme pro nápis Letka i vpředu. Bez něj to bude takové obyčejné, nezajímavé, a spousta lidí si řekne, že to je jen okřídlený znak škodovky, takže jsem silně pro Letku i vpředu. Je to součást znaku, líp to vypadá a bude jasno na první pohled :)

Pojd ven.....pojd ven..... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, broučci a beruschky, chce to nějaký konsensus ať se hneme z místa.

Psal jsem včera geoo, kokynovi a divxovi, tak snad se dočkáme nějaký odpovědi, nebo to je tak o šesti tričkách :feve:

Chlapy na cem se dohodnete to bude.Ja jsem pro vsechno.Ten napis i vepredu bude ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, broučci a beruschky, chce to nějaký konsensus ať se hneme z místa.

Psal jsem včera geoo, kokynovi a divxovi, tak snad se dočkáme nějaký odpovědi, nebo to je tak o šesti tričkách :feve:

Tak to tady studuju a furt tak nevím jestli je to lepší s tím nápisem nad znekem nebo bez něj... :wacko:

Asi se mi taky líbí víc varianta bez něj :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatímco se tady nemůžeme domluvit ani na tričku, nelenil jsem a vyzkoušel místní firmu. Nebojí se ničeho a tohle je výsledek. Sice lehce pokonili háčky a čárky, ale už jsem to pořešili a myslím, že si nechám nějaké udělat -_-

No dobry.... :) mistni firmu myslis jako ze tam nejakej turbanec vozi na kole sici stroj a masti vysivky onlajn ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...