Přejít na obsah

ŽĎÁRSKÁ LETKA


acter

Doporučené příspěvky

Tak Vas panove zdravim ze zatim hoooodne slunneho Dusseldorfu...cesta super (chytli jsem 40km kolonu u Frankfurtu a dalsi 5km pred Dusseldorfem), tak prvni nemecke slovo, co jsem pochytil z radia bylo "Stau" :)

Pripojeni k internetu...nutno mit nemecky mobil...k mobilu je potreba trvale bydliste...za pronajimatelkou, aby nam sem dala trvalej pobyt...zpet na firmu, co zarizuje internet...neberou cash, pouze ucet....takze sup do banky...zadna banka neudela ucet, pokus nejsem obcanem GER...a jedna svolila....a pak misto 3 modemu dovezou jen 2 :) tazke zase zpozdeni...to bych u nas mel doma uz ty internety 3 :)))

nejak mi nejdou pridat fotky, tak to necham na jindy...dneska uz toho mam plny kecky...byli jsme na letisti pro salin kartu...stejne jsme to nenaslo...

P.S. tak debilni krozovatky, co maji tady, nemaji snad ani v Liberci !!! Scheise :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar předsedo, ty žiješ? Já prvně myslel, že už jsi zase doma :p

Tož Gutten Abend bo jak se to řekne:-)

Jsem rád, že se Ti tam líbí, jen cestovku sis měl asi vybrat jinou, jsem myslel, že tam aspoň poletíte.

Co práce, co Léňa doma, co škodahome?

Jeli jsme sem autem ,aby tady bylo....ted uz budem jen litat...

SkodaHome je dost na vazkach...hodne se to ted tady komplikuje...takze resim...ale videl bych to ze spis ne :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čůs bůs předsedo.

To je co. voni maj na křižovatce víc než 2 jízdní pruhy v jednom směru. :kol-130: :kol-130:

Kdyby jen dva... kolikrat i 4 ve vice urovnich, v krizovatce jsou treba 3 odbocky doleva, apod...

a navic mas zvlastne udelany sevtla...vjedes do krizovatky a zastavi Te druhej semafor...

Editováno: , autor: acter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jsou ty slibene fotky....

1) misto 10 hodin jsme to jeli hodin 15

post-5923-1210616552_thumb.jpg

2) dojeli jsme pozde

post-5923-1210616569_thumb.jpg

3) takhle travim vecery

post-5923-1210616662_thumb.jpg

4) tady sedime denne 12-15 hodin :)

post-5923-1210616737_thumb.jpg

5) jen pro predstavu...paterni sit pro celej nas system

post-5923-1210616806_thumb.jpg

6) obcas zajedem do mesta....ale "jako chuda navsteva" :)

post-5923-1210616845_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už je vzorek vyšití Žďárský Letky.

Abych to uvedl na pravou míru, ano dnes jsme byli pro vzorek výšivky, je good, jen jsme ještě dohodli změnu zelené nitě ve znaku škoda za světlejší, výraznější.

Do konce týdne potřebuji vaše objednávky na trička (typ dámské/pásnké + velikost + počet), chcou to vyšít vše najednou.

Jinak kdyby někdo nevěděl, tak tričko, dámské i pásnké, bude bílé, na prsu znak Letky vč. nápisu a na zádech u límce nápis ŽĎÁRSKÁ LETKA.

Cena: tričko pánské 85,- / dámské 99,-

výšivky 140,-

příprava výroby 750,-

tj. 357,- pánské / 374,- dámské už s DPH při celkem 10 tričkách, pokud se objednávek sejde víc, cena samozřejmě klesne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...