Přejít na obsah

Kola


Speedy20V

Doporučené příspěvky

Gumy pořád ještě řeším, jenom mám zatím jasno v rozměru : 225x45

Ale značku a typ ještě nevím... měl jsem pirellky, spokojenost byla, ale strašně moc se to sjíždí...

No to je vzdycky maso, neco vybrat...Ono je to tezky...aby to neco vydrzelo,ale taky aby to sedelo..

Ja mel ContiSportContacty a ty byly v pohode,takovy polotvrdy..

Ted jsem poridil ContiSportContacty2, tak doufam,ze neco taky vydrzej..Treba Eagly F1 do Good Yearu prej super vlastnosti,ale mizej rychle..

Co nejaky bud Dunlopy-Sp-01 nebo nejaky Micheliny- Sportmaxy,nebo tak neco..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska večer na to pořádně kouknu a napíšu :) prošmejdím nějaký testy a bude

Pokud chces testy tak ti to rovnou reknu, nejlip dopadli Pirelli PZeroNero, nebo nove Bridgestone....

No ale zajímá mě taková ta tabulka, kde máš u každé vlastnosti a chování pneu body nebo jak to má ADAC... :)

A taky bych chtěl srovnat víc pneu.... a Pirellky používám doteď pořád, jak zimní tak dvoje letní, ale zdá se mi, že se všechny prostě moc rychle sjíždí, proto bych raděj něco jiného

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska večer na to pořádně kouknu a napíšu :) prošmejdím nějaký testy a bude

Pokud chces testy tak ti to rovnou reknu, nejlip dopadli Pirelli PZeroNero, nebo nove Bridgestone....

No ale zajímá mě taková ta tabulka, kde máš u každé vlastnosti a chování pneu body nebo jak to má ADAC... :)

A taky bych chtěl srovnat víc pneu.... a Pirellky používám doteď pořád, jak zimní tak dvoje letní, ale zdá se mi, že se všechny prostě moc rychle sjíždí, proto bych raděj něco jiného

Jj to jsem taky uz slyslel, no uvidim ale u obou pise ADAC vyrovnene vysledky a celkove ze jsou vyvazene na mokru i suchu v hlucnosti atd., Bridgestone asi vydrzi vyce, ale taky vo kolik draz se daji sehnat...

http://www.adac.de/Tests/Reifentests/Somme...urcePageID=8772

post-27-1173453533_thumb.jpg

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A poraďte mi jak ještě zjistit stoupání šroubu a délku :)

Závit M14x 1,5.Na orig.kola je délka šroubů 27 mm.

Délka na Tvoje je napsaná v typovým listu.Pokud ho nemáš,poměřit a propočítat s orig ráfkem.Já mám na Dezenty s délkou 28 mm,ty jsem dostal ke kolům.

Kolečka máš pěkný :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A poraďte mi jak ještě zjistit stoupání šroubu a délku :)

Závit M14x 1,5.Na orig.kola je délka šroubů 27 mm.

Délka na Tvoje je napsaná v typovým listu.Pokud ho nemáš,poměřit a propočítat s orig ráfkem.Já mám na Dezenty s délkou 28 mm,ty jsem dostal ke kolům.

Kolečka máš pěkný :palec2:

Děkuju :worthy:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...