Přejít na obsah

Kola


Speedy20V

Doporučené příspěvky

Covece, vyser se na pohodli, s Tvym podvozkem stejne zadny nemas, takze maximalni jizdni vlastnosti a 18" k tomu, pokud to snasis ted, uz Te ten palec neznici, a takovej 1A podvozek si zada poradny kola :palec:

No jo, :) čekal jsem kdy se tu objevíš :)

A ten podvozek co mám je náhodou super luxusní :) pohodlíčko jako v bavlnce, jenom mi teda už stihl utřepat vlnovca na výfuku, nejak poskakuje plato se zadníma reprákama, dokonce se mi i vytřepala lampička v kufru, ale jinak to vůbec nedrncá a super to sedí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nech si na autě šestnáctky a prachy, co bys utratil za 18gumy a ráfky dej do dovolené.

Stejně by ti ty kola někdo z autu sundal :t:t

Hmm, taky zajímavej nápad :)

To tu ještě nebylo. Náhodou parkuju před panelákem a bydlí v okolí samý slušní lidi, ono v celým Brně jsou pouze slušní lidi :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nech si na autě šestnáctky a prachy, co bys utratil za 18gumy a ráfky dej do dovolené.

Stejně by ti ty kola někdo z autu sundal :t  :t

Hmm, taky zajímavej nápad :)

To tu ještě nebylo. Náhodou parkuju před panelákem a bydlí v okolí samý slušní lidi, ono v celým Brně jsou pouze slušní lidi :smich:

Tak hlavně nevyjížděj z Brna, ty slušňáku.

osobně si myslím, že je minimální rozdíl mezi 15 a 16, mezi 16 a 17, mezi 17 a 18,

ale velký rozdíl mezi 15 a 17 a nebo mezi 16 a 18.

je to hodně subjektivní.

Když to každý rok budeš zvedat o palec, tak si na to krásně zvykneš :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Covece, vyser se na pohodli, s Tvym podvozkem stejne zadny nemas, takze maximalni jizdni vlastnosti a 18" k tomu, pokud to snasis ted, uz Te ten palec neznici, a takovej 1A podvozek si zada poradny kola  :palec:

No jo, :) čekal jsem kdy se tu objevíš :)

A ten podvozek co mám je náhodou super luxusní :) pohodlíčko jako v bavlnce, jenom mi teda už stihl utřepat vlnovca na výfuku, nejak poskakuje plato se zadníma reprákama, dokonce se mi i vytřepala lampička v kufru, ale jinak to vůbec nedrncá a super to sedí :D

Nekdo tu prudit musi ;)

Luxusni je, ale s tim pohodlickem Ti to neverim woe lol Ja jeste ted odladuju veci, co sem na tech supersportech vyklepal :) Ale nic vaznyho, krome cepu rizeni, ale ten uz asi byl nacatej tak jako tak. Plato, to mi plati furt, i na Blbstajnech, holt clovek nesmi jezdit na kostkach kilo a je to ok :) Ale ono si i to auto zvykne, co neni potreba, upadne a zbytek bude ok lol Jestli nejde az tak moc o prachy, dej 18" -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak o prachy jde, ale ten rozdíl už není tak strašnej, jestli si připlatím 3-4t tak to mě už na té celkové pálce nevytrhne.

Ale strašně se mi líbí ty co jsem poslal a ty bych mohl mít jen v těch 17" no. Stejně pořád nevím jaký kola, večer vám sem hodím tak 15 kandidátů, udělám hlasování a bude :) kola s nejvíc bodama koupím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak o prachy jde, ale ten rozdíl už není tak strašnej, jestli si připlatím 3-4t tak to mě už na té celkové pálce nevytrhne.

Ale strašně se mi líbí ty co jsem poslal a ty bych mohl mít jen v těch 17" no. Stejně pořád nevím jaký kola, večer vám sem hodím tak 15 kandidátů, udělám hlasování a bude :) kola s nejvíc bodama koupím :)

No, ja kdyz sem resil kola, jeeeje, to si bude kazdej pamatovat ;) Taky bylo hlasovani, a ne jedno. Jestli se Ti tamty opravdu libej hodne, tak vem ty a budes mit takovy, co se libej Tobe, i kdyz krapet mensi. Ale 17" neni na Octe maly kolo, tak to bude v pohode :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Covece, vyser se na pohodli, s Tvym podvozkem stejne zadny nemas, takze maximalni jizdni vlastnosti a 18" k tomu, pokud to snasis ted, uz Te ten palec neznici, a takovej 1A podvozek si zada poradny kola :palec:

Pedle me mu to neprinese zadnou zmenu, kdyz da pneu zase 225, max. kosmetickou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslím, že by to nemělo už moc vliv na stabilitu auta, pouze to, že bych měl jinak vysokou pneumatiku, ale ten rozdíl asi už tak moc nepoznám.... ale ten kosmetický přínos je pořád to, co tu řeším :)

No hlavne se Ti to prestane hrnout v zatackach, ale to bude ok i na 17" si myslim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslím, že by to nemělo už moc vliv na stabilitu auta, pouze to, že bych měl jinak vysokou pneumatiku, ale ten rozdíl asi už tak moc nepoznám.... ale ten kosmetický přínos je pořád to, co tu řeším :)

No hlavne se Ti to prestane hrnout v zatackach, ale to bude ok i na 17" si myslim :)

No R17 215/45 s Pirelli PZeroNero se me to jeste nepodarilo, suprove pneu a za super love.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslím, že by to nemělo už moc vliv na stabilitu auta, pouze to, že bych měl jinak vysokou pneumatiku, ale ten rozdíl asi už tak moc nepoznám.... ale ten kosmetický přínos je pořád to, co tu řeším :)

No hlavne se Ti to prestane hrnout v zatackach, ale to bude ok i na 17" si myslim :)

No R17 215/45 s Pirelli PZeroNero se me to jeste nepodarilo, suprove pneu a za super love.

Nepodařilo? Tak to nechápu, to musíš přece utrhnout lehce....

Já si pořád říkám jak to bude málo těch 225 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslím, že by to nemělo už moc vliv na stabilitu auta, pouze to, že bych měl jinak vysokou pneumatiku, ale ten rozdíl asi už tak moc nepoznám.... ale ten kosmetický přínos je pořád to, co tu řeším :)

No hlavne se Ti to prestane hrnout v zatackach, ale to bude ok i na 17" si myslim :)

No R17 215/45 s Pirelli PZeroNero se me to jeste nepodarilo, suprove pneu a za super love.

Nepodařilo? Tak to nechápu, to musíš přece utrhnout lehce....

Já si pořád říkám jak to bude málo těch 225 :)

V normalnim provozu se me pneu rozhodne "nehrnou" a jeste jsem je bez rucky neurval, a 215 jsem daval kuli 7rafku Dezentu F.

No doporucena cena tech Pirellek je tusim 4400kc/ks, ale daji se za 3tis/ks, treba na

http://pneunet.cz/index.php?sekce=pneu_info&ID=2517&m

215/45 R 17 RF ZR 91 Y letní za 2990.00 Kč

to mas do 300km-h, to by ti melo stacit :D

...podle testu nej pneu, lepsi jsou snad jen Bridgestone ale ty sou cenove jinde..

..zeptej s MichalaF ma je na RSu.

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak utrhnout se dá cokoliv, jenom prostě záleží jak rychle do té zatáčky vjedeš. A neříkej mi, že ti to při rozjezdu nehrábne.

A ta cenovka je docela slušná... viděl jsem teda obutí asi za 2200, ale značka Kumho. Nevím nemám zkušenosti, jenom jeden kamoš říkal, že jsou v pohodě..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak utrhnout se dá cokoliv, jenom prostě záleží jak rychle do té zatáčky vjedeš. A neříkej mi, že ti to při rozjezdu nehrábne.

A ta cenovka je docela slušná... viděl jsem teda obutí asi za 2200, ale značka Kumho. Nevím nemám zkušenosti, jenom jeden kamoš říkal, že jsou v pohodě..

Jj tak to je jasny, prohrabne to taky, naky shity Kumho apd. bych nikdy nedal, predtim jsem mel naky prmer, tusim Klebr, sice to byly R16, ale kdyz jsem dal Pirellky tak to bylo jak po presednuti ze zimaku, fakt nekecam !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dotedka jsem taky používal pouze Pirelli nebo Goodyear, ale teď u takto velkých kol je ta cena strašná, tak hledám něco levnějšího no, ale chápu, že guma je to jediný co mě spojuje s vozovkou....

To uz sem nekde slysel lol Ja jezdil mensi Continentaly a DobryRoky, vetsi Dunlopy, vsechno v pohode, typu bylo vic. Kua, ted ani nevim, co sem si to privez :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dotedka jsem taky používal pouze Pirelli nebo Goodyear, ale teď u takto velkých kol je ta cena strašná, tak hledám něco levnějšího no, ale chápu, že guma je to jediný co mě spojuje s vozovkou....

Tak na tomhle bych fakt nesetril, to dej radsi R17 a dobre pneu, co pak nedobrzdis, to nevokecas apd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dotedka jsem taky používal pouze Pirelli nebo Goodyear, ale teď u takto velkých kol je ta cena strašná, tak hledám něco levnějšího no, ale chápu, že guma je to jediný co mě spojuje s vozovkou....

To uz sem nekde slysel lol Ja jezdil mensi Continentaly a DobryRoky, vetsi Dunlopy, vsechno v pohode, typu bylo vic. Kua, ted ani nevim, co sem si to privez :smich:

To jsem citoval tebe? čéče tak to ani nevím :)

V tom případě se omlovám..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...