Přejít na obsah

Kola


Speedy20V

Doporučené příspěvky

tak ukončuji hlasování :) netrapte mě. Objednal jsem ty BBSa, normální cena je opravdu někde přes 15t, někde jsem je viděl i za 18t. No a já je budu mít všechny 4 za 16.800 ,- což musíte chápat, že jsem je koupil... :D i kvalita bude určitě jinde, než třeba ty Anzia, váhově by to taky mohlo být super.

A co je důležitý... je na ně atest, takže půjdou bez problémů zapsat do TP!! :D

člověče, že si zrovna lámeš hlavu se zapsáním kol do TP, dřív než po tomhle, si myslím, že dřív začnou dělat pupínky s těma našima slavnejma fóliema :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Covece, tos byl docela rychlej, mne to trvalo mesice  :D  Ale volba kvalitni  :palec:

Já musel, měl další tři zájemce a já je měl zamluvené pouze do dneška, tak jsem musel jednat rychle a koupit ... :)

A kola na auto už kupuju třetí jaro, takže jsem přemýšlel o hodně déle jak ty :)

ještě jsi zjisti , jáký gumy mají napsaná v TUV ,aby jsi pak nebyl překvapen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Covece, tos byl docela rychlej, mne to trvalo mesice  :D  Ale volba kvalitni  :palec:

Já musel, měl další tři zájemce a já je měl zamluvené pouze do dneška, tak jsem musel jednat rychle a koupit ... :)

A kola na auto už kupuju třetí jaro, takže jsem přemýšlel o hodně déle jak ty :)

Aha, tak to me to trvalo asi jen 4 mesice. Ale kdyz sem ted o vikendu opet nadhodil pred prituli 17ky, se zlou sem se potazal lol Asi to bude tim, ze sem totalne bez penez, tak ma pravdu no :kuk::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvíc mě ale trápí kola X1 Y2 protože jsou to BBS RK dvojdílné, normál cena tak 15 000 a já je můžu mít za 5000 s DPH !! :)   jenomže pouze v 17"

JO jako to je lakava nabidka...Skoda ze je muzes mit jen v 17",ale kdyz to pujde kousek k zemi,tak to bude myslim v pohode.. ;)

No k zemi už to šlo o 35mm ;)

Jo pravda,psal jsi to uz nekde vice zpatky..

Ale kazdopadne jsi vybral hooodne dobre,bude to pecka!!! -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju, jsem rád že jste mi to aspoň trochu pochválili, nebylo to vůbec lehké... a doufám že nebudu litovat :)

Sice nejsem priznivce designu BBS apd. respektive za ty prachy bych si vybral jiny design, ale z tech co se ti libyly jsou tyhle fajne a alu od BBS te urcite nezklamaou, je to prvotridni kvalita..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, nevěděl jsem kam mám šoupmout můj dotaz,ale zkusím to tady...

Poradí mi někdo,zda existují nějaké zabezbečovací (zajišťovací) šrouby ALU kol kromě těch klasických s tisícihranem.Již jednou mi ukradli ALU kola a ted jsem koupil nové (půl roku staré) a nechtěl bych o ně opět přijít.

Nebo existujé nějaké jiné zabezpečení ALU kol ???

Předem děkuji za odpovědi .... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, nevěděl jsem kam mám šoupmout můj dotaz,ale zkusím to tady...

Poradí mi někdo,zda existují nějaké zabezbečovací (zajišťovací) šrouby ALU kol kromě těch klasických s tisícihranem.Již jednou mi ukradli ALU kola a ted jsem koupil nové (půl roku staré) a nechtěl bych o ně opět přijít.

Nebo existujé nějaké jiné zabezpečení ALU kol ???

Předem děkuji za odpovědi .... -_-

Mrkni treba sem, to je ale jen priklad, ale asi tech nejlepsich. Bacha pri nakupu na dosedaci plochu, koule/kuzel. Osobne doporucuju kombinaci vice bezpecaku, stoji to v pomeru ke kolum a gumam par penez.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, nevěděl jsem kam mám šoupmout můj dotaz,ale zkusím to tady...

Poradí mi někdo,zda existují nějaké zabezbečovací (zajišťovací) šrouby ALU kol kromě těch klasických s tisícihranem.Již jednou mi ukradli ALU kola a ted jsem koupil nové (půl roku staré) a nechtěl bych o ně opět přijít.

Nebo existujé nějaké jiné zabezpečení ALU kol ???

Předem děkuji za odpovědi .... -_-

Mrkni treba sem, to je ale jen priklad, ale asi tech nejlepsich. Bacha pri nakupu na dosedaci plochu, koule/kuzel. Osobne doporucuju kombinaci vice bezpecaku, stoji to v pomeru ke kolum a gumam par penez.

OK, díky moc,kouknu !

-_-

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, nevěděl jsem kam mám šoupmout můj dotaz,ale zkusím to tady...

Poradí mi někdo,zda existují nějaké zabezbečovací (zajišťovací) šrouby ALU kol kromě těch klasických s tisícihranem.Již jednou mi ukradli ALU kola a ted jsem koupil nové (půl roku staré) a nechtěl bych o ně opět přijít.

Nebo existujé nějaké jiné zabezpečení ALU kol ???

Předem děkuji za odpovědi .... -_-

Nebo koukni sem http://www.spoilercentrum.cz/shop/bezpecnostni-srouby-matky/. Osobne mam ty Simbolz a myslim,ze jsou dobry....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak kola mám Dezent F 16"

Mam to same, s vyjimkou, ze mam na kazdem kole 2 bezpecnostni srouby jineho typu a k alarmu cidlo naklonu a take pevnou viru v to, ze kdo by se mordoval pro takovato "levna" kola... Vim, ze debil se najde, tak mu to alespon co nejvice ztizit.

A kdyz to vezmu obecne, specialni orisek co maji corkari jde kladivem tuknout na kazdy sroub a povolit, sroub sice dojebes, ale to jim asi nevadi, ne? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak kola mám  Dezent F 16"

Mam to same, s vyjimkou, ze mam na kazdem kole 2 bezpecnostni srouby jineho typu a k alarmu cidlo naklonu a take pevnou viru v to, ze kdo by se mordoval pro takovato "levna" kola... Vim, ze debil se najde, tak mu to alespon co nejvice ztizit.

A kdyz to vezmu obecne, specialni orisek co maji corkari jde kladivem tuknout na kazdy sroub a povolit, sroub sice dojebes, ale to jim asi nevadi, ne? :D

:D Poslal jsem ti soukr.zprávu :D Jinak díkes.... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, nevěděl jsem kam mám šoupmout můj dotaz,ale zkusím to tady...

Poradí mi někdo,zda existují nějaké zabezbečovací (zajišťovací) šrouby ALU kol kromě těch klasických s tisícihranem.Již jednou mi ukradli ALU kola a ted jsem koupil nové (půl roku staré) a nechtěl bych o ně opět přijít.

Nebo existujé nějaké jiné zabezpečení ALU kol ???

Předem děkuji za odpovědi .... -_-

Nebo koukni sem http://www.spoilercentrum.cz/shop/bezpecnostni-srouby-matky/. Osobne mam ty Simbolz a myslim,ze jsou dobry....

:unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...