Přejít na obsah

Kola


Speedy20V

Doporučené příspěvky

Kdybych chtěl dát na ty kola Matador Hectorra, tak mě utlučete co? ?? :)

Ale ta cena.....

A nebo pak za 2950,-  Goodyear  Eagle F1 GS-D3  a nebo dunlop sport

Já jsem taky přemýšlel o Hectorrech právě kvůli te ceně 2195,-. Já bych je tam klidně dal :palec2:

Editováno: , autor: Rocky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybych chtěl dát na ty kola Matador Hectorra, tak mě utlučete co? ?? :)

Ale ta cena.....

A nebo pak za 2950,- Goodyear Eagle F1 GS-D3 a nebo dunlop sport

Tyhle dunlopy sem mel loni, docela tvrdy, ale dobry. Eagly mam ted na zadni naprave, tichoucky, ale jeste sem je nezkousel na mokru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybych chtěl dát na ty kola Matador Hectorra, tak mě utlučete co? ?? :)

Ale ta cena.....

A nebo pak za 2950,-  Goodyear  Eagle F1 GS-D3  a nebo dunlop sport

Aby jsi s tím Matadorem nezaplakal... Už jsem to tady asi třikrát psal, jak si švagr koupil na Hondu Acord Matador Aquila. Mám ti jí zítra vyfotit, jak vypadá po 15tkm? Mám je doma, ještě si nezezul zimáky. Matador není dobrý ani na dvoukolák! To říkám já. Možná že Matadoru křivdím a možná, že nemůžu srovnávat Aquilu s Hectorou. Ale nic to nemění na věci, že bych si je nikdy nekoupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybych chtěl dát na ty kola Matador Hectorra, tak mě utlučete co? ?? :)

Ale ta cena.....

A nebo pak za 2950,-  Goodyear  Eagle F1 GS-D3  a nebo dunlop sport

To si delas prdel, dej tak neco poradnyho, Pirelli, Bridgestone, Continetal at to taky trochu sedi na silnici...usetrit par stovek se nevyplati...

Dunlop 225/45 ZR17 SP SportMaxx taky nejsou spatny a Goodyear Eagle F1 byly kdysi v testech taky dobry, tusim v r.04

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JasteR: já neblbnu, ale vím že každou gumu sjedu za jednu sezónu, letos jsem sjel za 3.5 měsíce úplně nový zimní Pirellky, tak mě to docela štve, vrážet do toho ty prachy. Ale na těch www.alukola.com mají dobrou akci na ty eagly, tak těch 12t. bych do toho ještě vrazil, ale víc se mi nechce no. S tím že tyto gumy fučí, píše tady na fóru, někde kde se taky kecá o letních pneu...

No a u toho Adacu nechápu tu tabulku co jsi sem hodil, je tam 1.1 nebo 1.3 pak nějaký procenta, ale nevím kolik je optimum a co znamenají ty procenta, jestli to je, procentuální vliv na výslednou známku nebo jak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu, v příloze je foto typového listu nebo co to je, který jsem dostal ke kolům. Poradíte mi z toho jaké šrouby koupit na Octu? Chápu že musí mít kulovou dosedací plochu, ale je ta délka stejná u Seatu jako u Octy. Předpokládám že ano, ale raději se ptám....

Seat má stejný šrouby jako Okta,v poho Ti stačí orig šrouby.

To co máš v příloze není TL,ale orig.TÜV homologace,která je Ti bohužel celkem k ničemu,jednak nemáš (asi)český překlad a jednak tam není o Oktě ani slovo.Slouží to jenom jako příloha TL pro potřeby STK při kontrole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...