Přejít na obsah

Kola


Speedy20V

Doporučené příspěvky

Tož už jsou doma!! :)

A jsou opět těžký jako kráva :(

Gumy váži 10.8 kg + alu 9.2 = 20Kg !!! Není to nějak moc???????? :o

Vážil jsem orig. 7x17" RS ráfek s pneu 215/45, vzorek 7mm a vyvážené - připravené k montáži a váha byla 19,7 kg.

Dále jsem zvážil orig. 9x17" BMW zadní disk (výrobce BBS) s pneu 255/40, vzorek asi 50%, opět vyvážené a váha byla 20,3 kg...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paradicka :palec: Je videt, ze mas svoje auto rad, kola bych si teda do postele nedal ani novy lol

to moje 18ky tam sly hned jak sem je privezl od borgina :D

to mlada zurila, jelikoz z postele jeste mela koukat na naraznik tak sem to musel prehodnotit :D

jinak skoda zes nedal 18ky ... nebyl bych jedinej magor :)

eibach -35mm a 18ky na prazske kostky jasna volab panove...ted je to teprve ono, ale jak to krasne sedi a vypada, no mnam, akorat sem s nima prekrocil 50ku jen na jizni spojce a prumyslovy :)

ale vizuelna mrdaaaa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paradicka  :palec: Je videt, ze mas svoje auto rad, kola bych si teda do postele nedal ani novy  lol

to moje 18ky tam sly hned jak sem je privezl od borgina :D

to mlada zurila, jelikoz z postele jeste mela koukat na naraznik tak sem to musel prehodnotit :D

jinak skoda zes nedal 18ky ... nebyl bych jedinej magor :)

eibach -35mm a 18ky na prazske kostky jasna volab panove...ted je to teprve ono, ale jak to krasne sedi a vypada, no mnam, akorat sem s nima prekrocil 50ku jen na jizni spojce a prumyslovy :)

ale vizuelna mrdaaaa

A to jsou disky 8x18 nebo 7,5x18?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak skoda zes nedal 18ky ... nebyl bych jedinej magor :)

Jak jedinej ? ;)

jj myslel jsem tu prahu, ale jako blaznu na 18kach je nas tu malo, musime udelat propagaci nejakou :)

jinak OT je tady asi jedno :)))

kazdopadne ted na to svoje zvire koukam z okna z prace a je to mooooooc pekny :) jeste sem to konecne umyl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se kurnik šopa nemůžu rozmyslet jestli 18 nebo 17. Už to rozmýšlím asi rok :feve: . Nemám žádný sportovní podvozek, takže by ty 18 nemusely být až tak tvrdé ne? Vitto je zásadně pro 18, ale on je tak trochu :kol-131: a taky :kol-130: . Je tu ještě někdo tak hodně spokojenýna 18-tkách? Je jasné, že nejvhodnější je 225/40 R18, ale co ETčko? Viděl jsem na jistých vozidlech, jak to dost hodně ční ven a pak obíjí prahy a dveře od kamínků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci z toho mít parní válec....

Samo, že záleží na okolnostech. Po jakých cestách většinou jezdíš, kolik km nalítáš, záleží na ET(do 35 jěště se dá) atd...

Určitě 18" vypadají super, já hodně lítám po celé ČR tak mám 17" a spokojenost

post-4375-1175726058_thumb.jpg

Editováno: , autor: Rocky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle jsem dopladl , pri ceste do prace, R17 Dezent F vs. velka dira... stalo se me to rano, obesel sem auto, ale byla tma, takze to nebylo videt, jel sem s tim 220km do Plzne i 200km/h po dalnici, trosku se klepal volant, ale mel sem za to, ze se asi rozhodila geometrie, nebo odlitlo zavazi na alu, ze je alu ko jsem si vsiml az v Plzni u tesca...

...navic jsem jeste pred tydnem nemel, R16 rezervu, balhovne jsem si myslel, ze dam alespon R15 na zadek, sice jsou tam mensi placky, ale velke brzdice, takze ani na zadek se nevesla R15 rezerva...

R18 bych nechtel, na nasich silnicich, tma kde jezdim, jsou podle me R17 a RS podvozek akorat, tvrdsi auto bych nechtel, krom vizualni stranky by me R18 nic nedali, pneu se davaji ve stejne sirce 225, ale ty sou zase cenove jidnde, a to si radsi koupim poradny-novy R17pneu nez setrit a koupit levne-pouzite R18.....

post-1286-1175851384_thumb.jpg

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle jsem dopladl , pri ceste do prace, R17 Dezent F vs. velka dira... stalo se me to rano, obesel sem auto, ale byla tma, takze to nebylo videt, jel sem s tim 220km do Plzne i 200km/h po dalnici, trosku se klepal volant, ale mel sem za to, ze se asi rozhodila geometrie, nebo odlitlo zavazi na alu, ze je alu ko jsem si vsiml az v Plzni u tesca...

...navic jsem jeste pred tydnem nemel, R16 rezervu, balhovne jsem si myslel, ze dam alespon R15 na zadek, sice jsou tam mensi placky, ale velke brzdice, takze ani na zadek se nevesla R15 rezerva...

R18 bych nechtel, na nasich silnicich, tma kde jezdim, jsou podle me R17 a RS podvozek akorat, tvrdsi auto bych nechtel, krom vizualni stranky by me R18 nic nedali, pneu se davaji ve stejne sirce 225, ale ty sou zase cenove jidnde, a to si radsi koupim poradny-novy R17pneu nez setrit a koupit levne-pouzite R18.....

Ty kráááá - lovno, bud to musela byt slupka jako blazen, nebo Dezenty stoji za velky HO s malym o. Ale spise asi to 1. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...