Přejít na obsah

Plasty Scout


xstorm

Doporučené příspěvky

tak obecně, lidi co si předělávaj auto do oficiálního vzhledu jiný verze, aniž by cokoliv udělali s motorem a dostali se na podobný jízdní vlastnosti, tzn i podvozek, jsou pro mě trošku nepochopitelnej fenomén dnešní doby. musel bych se propadnout mít na 105konovym aute znáček RS, stejný se znakama M3, M5, AMG apod

No ty by jsi se musel propadnout , ale těch aut co jsou takhle upravený je opravdu velice hodně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak obecně, lidi co si předělávaj auto do oficiálního vzhledu jiný verze, aniž by cokoliv udělali s motorem a dostali se na podobný jízdní vlastnosti, tzn i podvozek, jsou pro mě trošku nepochopitelnej fenomén dnešní doby. musel bych se propadnout mít na 105konovym aute znáček RS, stejný se znakama M3, M5, AMG apod

já s tebou naprosto souhasím-toto mi vadí opravdu moc... :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím že jo , třeba Octavia I a přední RS nárazník.

octavia I je ještě dobrá...ale dejme tomu z 30-ti octavií je 20černých,upravených na RS i s popisky,3 grafitové,3červené,3stříbrné a 1cappuchino(neberu služebáky=bílá)...musím brát v úvahu ale malý výběr barev ve škodovce-líbí se mi bílá(ale jen upravená),červená(ale už se začíná ohrávat),stříbrná(jednak jich ubývá a jednak je teď nová),tmavomodrá a cappuchino...zbytek stojí za prd...,protože je jich až příliš ;)

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
octavia I je ještě dobrá...ale dejme tomu z 30-ti octavií je 20černých,upravených na RS i s popisky,3 grafitové,3červené,3stříbrné a 1cappuchino(neberu služebáky=bílá)...musím brát v úvahu ale malý výběr barev ve škodovce-líbí se mi bílá(ale jen upravená),červená(ale už se začíná ohrávat),stříbrná(jednak jich ubývá a jednak je teď nová),tmavomodrá a cappuchino...zbytek stojí za prd...,protože je jich až příliš ;)

když jsem si kupoval před rokem a půl octu, tak jsem tu svou zelenou Island nemohl zkousnout ale nebylo z čeho vybírat. Dneska už bych jinou nechtěl, obzvláště ne bílou.. a černou, páč jich u nás jezdí snad 70%... i když je to moc pěkná barva..

no a k úpravám vzhledu.. všeho s mírou, jinak je to k zeblití.. :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...