Přejít na obsah

tejden klidu


Luke288

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
Mauritius

Tak to musela bejt paráda.Já mizím příští tejden

jj, byla to paradicka, jenom ten let je trosku dlouhej.

a cíl tvý cesty?

JirkaK: máš radost? :D

Já jedu jen na ledovec na lyže,do Švýcarska,takže žádný teplíčko.No každopádně budu mít od Škodovky půjčenou O II combi 4x4,motor 2,0 TDI,výbava Laurin a Klement,tak se na tu cestu těším jako malý dítě,najedu s tím za ten tejden tak 2500 km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamos mi dneska posílal MMSku z italských Dolomit a maj krásně, takže tohle ti taky svým způsobem závidim ;)

Ve Švajcu na tom ledovci je teď taky nádherně,a 2 metry sněhu,tak doufám,že se to nepodělá.Auto mi přivezou ve čtvrtek,tak kdyby jsi se chtěl projet pořádnou károu,můžu ho vzít v pátek do školy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

to neni ani tak dovolená, jako spíš taková malá expedice. pochází odsud spolužák z VŠ, takže tam budem mít průvodce, navíc tam je třeba něco jako zvací dopis, když jedeš přes cestovku tak to nějak zařídí, takhle nám víza zařídil tenhle klučina. tyhle prázdniny jsou vlastně poslední kdy jsme s nim v užším kontaktu, tak jsem se řekli proč ne. docela mě láká poznat zemi co je skoro mimo civilizaci ;), až se vrátim, udělám foto reportáž

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...