Přejít na obsah

Toto forum podporuje Podvody!!


zabiak

Doporučené příspěvky

Já jsem mladý jelito a vždycky někomu naletím. Vis kauza můj mobil:)). Ségra zase koupila auto svařené ze dvou a taky měla supr servisku. Tak proto zbrojím. A taky nevidím důvod proč tohle tolerovat. Pak tady lidi nadávají a diví, že mají stočené km vis. pozor na dovozce http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=14104 . A že je tady těch lidí víc než dost.

Ty jo lidi začínáte mě děsit. Já jsem nikdy nic a nikdy bych nekoupil s vědomím, že je to kradené.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

->zabiak: Myslím, že to vážně moc prožíváš a používáš silná slova a nepodložená obvinění. Jak víš, že ty servisky někde ukradl? Celkem snadno se můžeš dostat do problémů Ty a ne on! Jsem zastáncem toho, že si tady každej může prodávat co chce, pokud to ukradl ať si ho vyřeší orgány činné v trestním řízení, ale ne já, Ty, cosbi nebo nevím kdo. Jestli s těma serviska máš problém, bež na nejbližší služebnu PČR a podej trestní oznámení, hm? Kecat tady nemá cenu, a neomlouvá Tě ani špatná koupě, sampo s tím má asi těžko něco společného, si musí každej zvážit sám kde si auto a za jakých podmínek a rizik koupí...

Skončil jsem. :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

->zabiak: Myslím, že to vážně moc prožíváš a používáš silná slova a nepodložená obvinění. Jak víš, že ty servisky někde ukradl? Celkem snadno se můžeš dostat do problémů Ty a ne on! Jsem zastáncem toho, že si tady každej může prodávat co chce, pokud to ukradl ať si ho vyřeší orgány činné v trestním řízení, ale ne já, Ty, cosbi nebo nevím kdo. Jestli s těma serviska máš problém, bež na nejbližší služebnu PČR a podej trestní oznámení, hm? Kecat tady nemá cenu, a neomlouvá Tě ani špatná koupě, sampo s tím má asi těžko něco společného, si musí každej zvážit sám kde si auto a za jakých podmínek a rizik koupí...

Skončil jsem. :ph34r:

To jsem nikdy neřekl, že servisky někde ukradl, ale že jen řikám, že servisky jsou určeny k podvodu. Což je evidentní. A je to přinejmenším neetické to prodávat. Nikoho neobvinuji. Jen tvrdím, že tolerovat to je hloupé. Nevím proč by mě mělo něco omlouvat , řikám svůj názor a za tím si stojím. Nevidím nic špatného na tom, že mi to prostě vadí.

Ale je to jedno pokud s tím souhlasíte tak tohle smažte a ať si tady prodává a nechal bych tu i ty nabídky na stočení km když už tak už.

Jinak se teda omlouvám za svoji neznalost a naivitu protože jsem o tempomatech vážně neveděl, a jsem asi hloupej, ale u žádnýho izerátu mě nenapadlo, že by to mohla být čorka.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten inzerát mi nevadil do té doby než jsem se dověděl, že neprodává ty co se prodávají a jsou označené jak napsal cozby duplikát. Ale originální co se dávají při výrobě.

Kluci já nevím proč se toho bojíte.

1, čistá serviska bez razítka "duplikát" je k ničemu, když do ní neseženete samolepící štítek a ten navíc o správné velikosti

2, servisní knížky jsou ze strany Škody čas od času aktualizovány takže je potřeba trefit při nákupu i správnou verzi (datum) vydání servisní knížky. Mít auto 01 s knížkou 02 je vážně k ničemu.

3, ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je právě špatnej argument. TO že někdo toho prodává více nemusí znamenat že to někde krade. Ale ty servisky jsou jasné. Jinak asi sem fakt najivka, ale nikdy mě tu žádnej inzerát nepřipadal jako, že to někde někdo ukradl. Spoustu lidí co tu prodává náhradní díly má vrakoviště..

Myslel jsem tohle, ale možná jsme se jen nepochopili.

Nemusíš souhlasit se vším co se tu děje, prodává, ale to bys od každého musel chtít doklad kde pordávanou věc získal, což je nemožné, takže bych to neřešil, je to problém každého, nabídky a poptávky...

PS: Někdy lepší nevědět-tempomaty...

Editováno: , autor: mischicka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten inzerát mi nevadil do té doby než jsem se dověděl, že neprodává ty co se prodávají a jsou označené jak napsal cozby duplikát. Ale originální co se dávají při výrobě.

Kluci já nevím proč se toho bojíte.

1, čistá serviska bez razítka "duplikát" je k ničemu, když do ní neseženete samolepící štítek a ten navíc o správné velikosti

2, servisní knížky jsou ze strany Škody čas od času aktualizovány takže je potřeba trefit při nákupu i správnou verzi (datum) vydání servisní knížky. Mít auto 01 s knížkou 02 je vážně k ničemu.

3, ...

Se to dá vždycky nějak vyšmoulit, třeba Corel na to kdysi měl nástroj. A co se verze servisky týká, to snad neví ani v servisu, natož laik co si jde koupit auto. Je to bysnys, kdo chce ať koupí, kdo nechce, ať nadává tady nebo v plivárně, ale inzerát bych mu nemazal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem tohle, ale možná jsme se jen nepochopili.

Nemusíš souhlasit se vším co se tu děje, prodává, ale to bys od každého musel chtít doklad kde pordávanou věc získal, což je nemožné, takže bych to neřešil, je to problém každého, nabídky a poptávky...

PS: Někdy lepší nevědět-tempomaty...

Aha to máš pravdu, že když si to přečtu z nova tak z té věty muže vyplívat něco jíného než bylo myšleno. Myšleno to bylo samozřejmě, že ty servisky jsou jasně určené k podvodu. Ty jo a tempomat jsem si tu chtěl koupit. Nejde o ostatní nabídky jde o to, že tohle je evidentní k čemu servisky jsou určeny, z ostatních inzerátů není evidentní, že to dotyčný někde lohnul a taky by mě to to teď nenapadlo. Ale řikám proč tolerovat tak jasný případ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby lidi misto ujetych km kupovali podle stavu byli by servisky bezcenny...je to jenom o blbosti...nikde nemáš zaručeny že auto ze serviskou je v lepšim stavu než auto bez servisky...ikdyž ten pocit mit servisku je pěknej, ale de o stav a ne o kus počmáranyho papíru...navíc kdykoliv si kupující může zajít do škodovky a zeptat se na konkrétní auto jesti bylo u nich servisovano, co se provadělo atd, nebo ne?? takže to tak nežer :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak aby bylo jasno - podíl na zisku nemám a servisku od Sampa jsem nekoupil.

Tohle forum žádný podvodníky nepodporuje, pan pod nickem Sampo pouze prodává zboží, které má. Žádného podvodu se nedopouští.

Pokud má někdo o ním nabizené zboží zájem může si ho zakoupit. Jak i lidé s neznalostí obchodu pochopí pokud nebude o zboží zájem pan Sampo nic neprodá. Ten kdo koupí se taktéž žádného podvodu nedopouští. Pouze pokud je zboží kradené může z něj orgán činný v trestním řízení udělat spolupachatele v trestném činu krádeže.

Až v okamžiku kdy nechá stáhnout kilometry a na tyto najde někoho kdo mu dá razítka a poté auto prodá by se jeho jednání dalo kvalifikovat jako podvod.

Pokud někdo koupí auto, pravidelně ho servisuje jen ne v autorizovaným servise, kilometry nestáhne a nechá servisku vyplnit na servisy a kilometry tak jak bylo auto servisováno tak se ničeho nedopouští.

Doufám, že to všichni pochopily, že se tady řeší úplná blbost od lidí kteří tomu nerozumí a prosím adminy ať to zamknou a smaží.

A teď do mě, že tomu nerozumím. Ale chci podloženou argumentaci proč ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci videt vsechny ty, co se toho zastavaj, jak budou brecet, ze jejich autak ma stazeny km a falesnou servisku (priklad), myslim, ze tu takovejch lidi je celkem dost. Osobne mam autak od miminka a je v takovym stavu, ze by mu nikdo tech 200kkm a 9 let nerek, ale kdyz sem se pro zajimavost ptal, kolik za nej dostanu, tak mi bylo receno, ze ma pres 200kkm, ze malo. Na muj dotaz, ze kdyby melo o 1000km min, jestli by to byl velkej rozdil sem z odpovedi pochopil, ze v tyhle zemi je opravdu hodne zivna puda pro smelinare, co stahujou kilometry, prodavaj servisky zjevne urceny k podvodu, atd, asi neni bazar, co je cistej, obzvlast na skodovky. Nechapu, staci si zadat treba na tipcars.com to samy auto, co mam ja, jedno jaka vybava ci motor, jen rok, nejakym zazrakym mam najeto suverenne nejvic lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom k těm serviskám. Tu si můžete prázdnou úplně bez problémů za pár korun objednat přímo ve škodovce. Já si tam před půl rokem objednal návod k obsluze a řekli mi, že je možné ho koupit v kompletní palubní literatuře, s čímž jsem souhlasil. Druhý den mi došel návod v těch deskách, ve kterých to dávaji do novýho auta včetně prázdné SERVISNÍ KNÍŽKY!!!!! Takže teď mam doma dvě, jednu vyplněnou, jednu prázdnou, aniž bych ji vůbec chtěl!

To vše za zhruba 200,- Kč, přímo od dealera. Samozřejmě už bez štítku, který je tam podle mne to nejdůležitější a razítka o předání nového vozu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petr81 Tohle je Lampárna takže to, že se tady řeší s tvého pohledu blbost je myslím naprosto v pořádku.

Jinak to, že do té doby než si to někdo koupí a použije k tomu k čemu je ta knížka určena se třeba podvod nestal to, ale to neznamená, že je to v pořádku, že to někdo prodává. A, že tu knížku muže někdo použít i poctivě není dobrej argument . Ano muže si jí koupit a třeba spálit jí a je to v pořádku. Pokud si chce někdo kdo neservisuje auto v originálním servise udělat vlastní servisku tak si jí muže koupit od škodovky za 19Kč. To samé pokud stratí tu svojí. Prostě ta knížka má plnit určitou funkci a legálně jí plnit nikdy nemuže.

To mužu prodávat prázdný občanky, techničáky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...