Přejít na obsah

Toto forum podporuje Podvody!!


zabiak

Doporučené příspěvky

Souhlasim s amoghem, Vasou a cosbym.

Jakr: Mas pravdu, budiky koupis nove v servisu, jenze SERVISKU TAKY!!!! a to uplne tu samou jako jsi dostal pri koupi auta. Zbytek uz byl napsan - budiky se samy nenaprogramuji a serviska se sama nevyplni.

Nechapu, co furt resite. Jestli ji nekdo koupi k tomu, aby ji pouzil pri podvodu, tak je u me hajzl ten, co ji koupil a podvedl, ne ten, co ji prodal. Noze se taky prodavaji na krajeni masa v kuchyni a ne na zabijeni, presto se nozem zabiji.

Rad bych uprimne rekl tem, co tady tak "demokraticky" obhajuji sve nazory proti prodeji servisek, ze je mi lito jejich omezenych nazoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když se tu prodávaj levně nový věci, nemusí být zrovna ještě kradený.

Co si ale myslet o tom, když se tu objeví poptávka na "levně větší množství nových xenonů" a někdo nabídne (předpokládám teda, že taky větší množství) ale JETÝCH !!! No do prdele, to mi řekněte, odkud takový světla pocházej ?! Že by měl někdo výkup jetých, nepotřebných xenonů, aby je pak mohl pod cenou prodat ? Asi těžko, žejo. A úplně nestydatě se to tu inzeruje. :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se ničemu nedivím. Viz.

Chcete auto? Ano mám tu ten a ten typ co chcete, je v perfektním stavu stojí 350000,-

A co servisní knížka?

Tak ta bohužel není k dispozici.

Aha, tak to nechci. Nashledanou.

Né počkejte. Mám tu NÁHODOU ještě jedno úplně stejné auto, se servisní knížkou, první majitel, najeto 30000 km, nebourané a servisované pouze v autoritovaném servisu. Cena 360500,-. To je myslím supr cena na zánovní vůz, nemyslíte?

Tak přesně takhle to chodí. Proto jsem se při koupi auta spolehl na vlastní úsudek a nekoukal jsem na servisku. Teď mám auto sice bez servisky, ale nemohu si stěžovat. Když vidím jaké špatně slícované šroty s najetými přibliženě 300000 km se prodávají se serviskou jako nebourané s 90000 km na tacho, tak je mi jasné, že serviska je (admin promine) úplně k hovnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kvůli takovejm tyhle podvody existují :

Můžete upřesnit najeté km a vybavení. Klima,havarované...?Dik.

Informaci zasílejte na *********.Děkuji.

Reagoval na můj inzerát v místním plátku. V momentě, kdy jsem odpověděl, že má najeto poctivých 240tkm, tak se už neozval. Aniž by auto viděl nebo otestoval. Prostě jen kilometry. Ovšem že si nakonec koupí auto třeba se 300tkm, které bude třeba i technicky v prdeli, tak bude spokojenej, protože bude mít najeto do 100tkm.

Pokud by se tyhle fixly nedělaly a auta měly na tacho skutečné km, tak by lidi nakonec kupovali i s těma "vysokejma" km, protože by na výběr z aut s "málo" km prostě nebylo. Navíc by jsme měli i více jasno kdy co na autě raději vyměnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn, ono 240tkm je uz dost a bude se to prodavat blbe. auto muze bejt v 1A stavu, ale tech namotanych km uz ho nikdo nezbavi. osobne bych nekoupil auto s vic jak 50tkm(prokazanych)

jinak ja jsem dalsi, kdo ma na aute vše čistý

tak auto už má kupce, který rozhodně 240tkm neřeší, protože je opravuje a dobře ví, že tyhle km při běžném zacházení nic nejsou. Auto si dneska důkladně prošel a zkonstatoval, že je ve velmi slušném stavu. Při téhle důkladné prohlídce jsme objevili, že chybí spodní kryt motoru a lehounce prosakuje olej mezi pravou poloosou a převodovku, což si za pár Kč dá do pořádku. Nikde nic netluče, nemlátí nekejvá se a pod. Motor běží bez závad, VAG O.K. Že 2,0 žere olej mu nevadí, má ho za pakatel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn, ono 240tkm je uz dost a bude se to prodavat blbe. auto muze bejt v 1A stavu, ale tech namotanych km uz ho nikdo nezbavi. osobne bych nekoupil auto s vic jak 50tkm(prokazanych)

jinak ja jsem dalsi, kdo ma na aute vše čistý

tak auto už má kupce, který rozhodně 240tkm neřeší, protože je opravuje a dobře ví, že tyhle km při běžném zacházení nic nejsou. Auto si dneska důkladně prošel a zkonstatoval, že je ve velmi slušném stavu. Při téhle důkladné prohlídce jsme objevili, že chybí spodní kryt motoru a lehounce prosakuje olej mezi pravou poloosou a převodovku, což si za pár Kč dá do pořádku. Nikde nic netluče, nemlátí nekejvá se a pod. Motor běží bez závad, VAG O.K. Že 2,0 žere olej mu nevadí, má ho za pakatel.

mimochodem, za těch 160tis., co za to dá je to super cena, protože za ty prachy ji prostě nekoupíte v daném ročníku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn, ono 240tkm je uz dost a bude se to prodavat blbe. auto muze bejt v 1A stavu, ale tech namotanych km uz ho nikdo nezbavi. osobne bych nekoupil auto s vic jak 50tkm(prokazanych)

jinak ja jsem dalsi, kdo ma na aute vše čistý

no a proto jsou ty podvody. když ti někdo smotá 100tkm na těch tvejch 50, papíry zašmoulí, ta jseš spokojenej ty i oni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná jsi přehlíd to slovo v závorce. ve chvíli, kdy budu kupovat jetý auto, pujde minimálně jednou na servis na důkladnou prohlídku a sakra bych si to proklep.

pokud si to auto koupí někdo, kdo mu rozumi a sám si ho dokáže opravit, tak pohoda, proč ne, ale já mám prostě k jetým autům dost despekt. maximálně předváděčka apod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim s amoghem, Vasou a cosbym.

Jakr: Mas pravdu, budiky koupis nove v servisu, jenze SERVISKU TAKY!!!! a to uplne tu samou jako jsi dostal pri koupi auta. Zbytek uz byl napsan - budiky se samy nenaprogramuji a serviska se sama nevyplni.

Nechapu, co furt resite. Jestli ji nekdo koupi k tomu, aby ji pouzil pri podvodu, tak je u me hajzl ten, co ji koupil a podvedl, ne ten, co ji prodal. Noze se taky prodavaji na krajeni masa v kuchyni a ne na zabijeni, presto se nozem zabiji.

Rad bych uprimne rekl tem, co tady tak "demokraticky" obhajuji sve nazory proti prodeji servisek, ze je mi lito jejich omezenych nazoru.

přočetl jsem celé téma a sdílím tento názor!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zabiak:Ze Te to porad bavi,Tebe,kterej zrovna cistej urcite neni..si psal,ze sestra koupila auto a bylo ze dvou pulek svarene..to asi byla ta Fiesta,kterou jsi tady Ty inzeroval,ze??A uvadel jsi tam,ze to je takove??Mam dojem,ze ne..

Nejlepsi by bylo to tady zamknout a vykaslat se na to.. :p  :p

Já rád diskutuji a baví mě to a nemám rád podvody tak proto.

A teď si mě opravdu nasral.

Ano prodával jsem tu ségry fiestu protože přez inzerát dostane více, ale zájemce se nepřihlásil. Tak ho jela dát do AutoEsa kde jí řekli po důkladné prohlídce, že je auto svařené ze dvou. Takže mě tady neobviňuj, kdybych tu chtěl prodat auto svařené jako nesvařené tak tady rozhodně nebudu rozhlašovat jak ségru podvedly protože jí prodali svařený auto, a že sem to tu napsal hodněkrát.

Jinak proč by se mělo téma mazat je to v lampárně a podle počtu přízpěvků je to téma velmi oblíbené. Nikomu, na rozdíl od prodeje servisek, neškodí. Jinak aurgumenty podporující inzerát jsem neslyšel: to že se prostě podvádí a je to normální není argument, to že je někdo hloupý že se řídí podle servisky není argument, to že si to koupí jinde není argument.

Omezenost názoru? Podvod je prostě podvod! s tím neudeláš nic mužeš to zlechčovat jak chceš.

Omezenost vídím v názoru, že podvod je norma a proto je vše v pořádku.

Probírat, každý inzerát není třeba, ale ty co jsou nespochybnitelně určené k podvodu je to potřeba.

Jinak tohle mi přijde více odsouzeníhodné než stahovaní km. Protože serviska nevypovídá jen o km ale i o stavu auta. Aspoň dříve to tak platilo

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zabiak: Takze podvadi sama skodovka, kdyz ty servisky prodava i ona sama??? Omezenost je v kratkozrakem videni, proto premyslej nez neco napises.

Ne ona prodává duplikáty jak řekl cozby a jak řekl i sampo že takové co má on od škodovky nekoupíme. A kdyby prodával ty co škodovka tak je to neetické, když prodává to co prodává škoda za 14Kč on za 1000Kč. Nevidím na tom nic krátkozrakého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zabiak: Takze podvadi sama skodovka, kdyz ty servisky prodava i ona sama??? Omezenost je v kratkozrakem videni, proto premyslej nez neco napises.

Ne ona prodává duplikáty jak řekl cozby a jak řekl i sampo že takové co má on od škodovky nekoupíme. A kdyby prodával ty co škodovka tak je to neetické, když prodává to co prodává škoda za 14Kč on za 1000Kč. Nevidím na tom nic krátkozrakého.

:palec::palec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...