Přejít na obsah

motor 1,4 TDi - doporučíte?


Doporučené příspěvky

já právě nevím, měl jsem strach aby to nějak nevibíjelo baterku no uvidím. Jinak co se týče motoru jsem spokojen, ještě si zvykám na spotřebu která je okouzlující, v pátek sem jel 120 km za spotřebu dle pal pc 3,5 l tak reál cca asi do 5 l což je luxus a to sem nejel předpisově, někde jsem zkoušel jakej má zátah a ten je výbornej. :) sice to chce častěji řadit ale zážitek s tímto motorem je lepší než s benzínem, akorát mi chybí že více nesliším trubo jak je to u 1,9 Tdi :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravim vas.

Nedavno som kupil Fabiu 1.4tdi 59kw 12/2006.najazdil som asi za dva mesiace 13tis.Momentalne naj.136 tis. a serviska je tam pri 138000.Chcem sa spytat co stoji taka serviska a co sa pri tychto km meni..Rozmyslal som ze olej si vymenim sam a je po serviske.Je tam naliaty 5w-30 longlive castrol.ale este jedna otazka na co sa v ztahuje zaruka pri naj. cca. 140 tis.vyplati sa mi vobec na servisku ist???bola to predvadzacka a ide tam kazdu chvilu odist spojka aspon si to myslim.uz zabera uplne na konci.

Dik za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedavno som kupil Fabiu 1.4tdi 59kw 12/2006.najazdil som asi za dva mesiace 13tis.Momentalne naj.136 tis. a serviska je tam pri 138000.Chcem sa spytat co stoji taka serviska a co sa pri tychto km meni..Rozmyslal som ze olej si vymenim sam a je po serviske.Je tam naliaty 5w-30 longlive castrol.ale este jedna otazka na co sa v ztahuje zaruka pri naj. cca. 140 tis.vyplati sa mi vobec na servisku ist???bola to predvadzacka a ide tam kazdu chvilu odist spojka aspon si to myslim.uz zabera uplne na konci.

Tak som sa bol spytat v škodovke ked mi nikto z vas neporadil.zaruka sa uz nevztahuje na nic akurat koroziu.Za 1l oleja chcu 600kc.tak olej si vymenim aj sam ale aspon mi napiste niekto co je ten kod oleja 505.01.musi to tam byt???Napriklad castrol longlive ten kod nema.napr.http://www.olejeobchod.cz/automobilove-oleje-castrol/motorove-oleje-professional/castrol-slx-professional-powerflow-longlife-iii-5w-30-5l

a tento olej ho ma:http://www.oleje-mpa.cz/motorove-oleje/motorove-oleje-pro-osobni-automobily/oleje-5w-30/olej-5w-30-mannol-diesel-tdi-505-01-5l

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...