Přejít na obsah

Volba zabezpečení


mbecko

Doporučené příspěvky

1.Omlouvám se za špatně zařazený dotaz.Všiml jsem si toho až po odeslání dotazu

2.Kupuji Škoda Octavia 1.9TDI r.v.2001 - čirá optika

3.Mě nejde o co nejlevnější řešení.Myslel jsem radu na pořadí.Musím také živit rodinu a proto chci něco udělat hned a něco později.

4.Co se týče přerušení baterie.nebude potom počítač řvát nějaké chyby.Jaké je ryziko požáru u doma vytvořeného přerušovače elektriky.Zkuste mi poradit nějaký návod.

5.Nyní vlastním Opel Kadett,takže ta Octávka je pro mě velká změna a zároveň krok do neznáma.Proto chci udělat maximum pro zabezpečení.Je mi jasné,že když to bude chtít někdo ukrát,tak to ukradne.Natáhne to na podval a v nějaké stodole si bude moct s tím hrát jak dlouho bude chtít.Klid na duši,že jsem proto udělal něco je podle mě také důležitý.

Pokud to jde,šlo by teda přesunout tento dotaz do správné škatulky?

Moc dík za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď mě tak napadlo kdyby na Ol použily to zavírání ze š105 tak jsme taky nemusely ta zámky zaslepovat.Určitě jim v MB nějaké zbyly. :smich:  :smich:  :smich:

Ale tema bylo uplně jiné a je taky asi jinde než by mělo být ;)

Myslíš, že by se ty páté dveře otvíraly do boku? :o

Né,já myslel tu kouzelnou páčku s tím lankem pod palubní deskou.

Ten zvuk při otevírání byl dobrý.

Ještě se musím omluvit mbeckovi že jsem včera tak trochu zatáhl do

tematu uplně něco jiného než nějakou radu.

A doufám že majitelé Oll pochopili muj pokus o žert :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k tomu zaslepení. Nevím jestli je ta sada od škodovky stejná na O I. jako na Fábku, ale pokud ano....problém to moc neřeší. Je třeba ještě ten hliníkovej odlitek prošroubovat ze strany pevnostním šroubem. Jinak ta záslepka jde mírnou silou vypáčit a k zámku je pak ještě lepší přístup než přes standardní zámek.... bohužel jsem k tomu došel až vlastní zkušeností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nepochopili

Tak to se nedá nic dělat. :(

Ja si myslel že tady člověk muže napsat co co chce a nemusí se bát že se to někoho dotkne.

Bohužel už začínám určité věci chápat.

čoveče ty mi přijdeš buď jako dost natvrdlej nebo absolutně beze smyslu pro humor. myslim, ze jedinej, kdo něco nepochopil jsi ty :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

loni jsem na veletrhu pragoalarm v praze koukal na zajimavost, ktera by byla asi ospovedi na tvou otazku. dela to myslim firma multlock a je to zamykani zpatecky s elektronikou(myslim naklonove cidlo) takze je to za jedny penize s vyhledavanim podobnym sherlocku a jak mechanika tak i elektrika. mozna ti to pomuze kouknout na stranky vyrobce ale videl jsem to na vlastni oci a moc se mi to libilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dědek - ale predstav si, aké by to bolo bomba, keby sa kufor v Octavii otváral tak, ako zadná kapota motora na Š105? Krásna páčka v medzidvernom priestore, a auto bez centrálu. Ty by bolo pravé orechové, nie? :D

Představit si to dovedu :smich: nevím jestli by to ta slabá tyčka udržela otevřené.

Bomba by byla kdyby tam byl i ten motor

Alespoň by tam nikdo nelezl

:)

K tomu zabezpečení:

včera jsem viděl video jak se poklepáním na klíč odemkne Defend

že ekzistují rušičky GSM signálu a další věci tak už nevěřím ničemu.

:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dědek - ale predstav si, aké by to bolo bomba, keby sa kufor v Octavii otváral tak, ako zadná kapota motora na Š105? Krásna páčka v medzidvernom priestore, a auto bez centrálu. Ty by bolo pravé orechové, nie?  :D

Představit si to dovedu :smich: nevím jestli by to ta slabá tyčka udržela otevřené.

Bomba by byla kdyby tam byl i ten motor

Alespoň by tam nikdo nelezl

:)

K tomu zabezpečení:

včera jsem viděl video jak se poklepáním na klíč odemkne Defend

že ekzistují rušičky GSM signálu a další věci tak už nevěřím ničemu.

:(

To video bych rád viděl...můžeš dát odkaz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak všechno se dá obejít, nejde udělat nedobytný auto, jen jde o to přístup ztížit..případně obrátit pozornost k autu vedle, které tak zajištěné není.. :ph34r:

Jinak Construct tam mám taky a k tomu ještě alarm..

Jo a koukal jsem na ten Zeder Lock, jen aby to nebyl zdroj aut pro Balkán ;)

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...