Přejít na obsah

Hlavice řadící páky od Milotec


stihacka

Doporučené příspěvky

Hehe. No jo. Milotec. Já jsem si koupil origoš koženou s chromem, v mé Oktávečce vypadá nádherně a mám pokoj :p

Né teď vážně. Pokud si jí měl tak krátce tak určitě nebude problém s reklamací.

Docela mě to překvapilo, ale proto že jsem jí musel vrtat, měla malou díru, tak těžko něco reklamuju. V tom jednom o-kroužku je spoj, takže trochu lepidla na šrouby to spraví, spíš jsem chtěl ukázat jak je to vlastně vyrobený...asi odlehčení... Jinak s věcma od Milotecu jsem nikdy problémy neměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe. No jo. Milotec. Já jsem si koupil origoš koženou s chromem, v mé Oktávečce vypadá nádherně a mám pokoj :p

Né teď vážně. Pokud si jí měl tak krátce tak určitě nebude problém s reklamací.

Docela mě to překvapilo, ale proto že jsem jí musel vrtat, měla malou díru, tak těžko něco reklamuju. V tom jednom o-kroužku je spoj, takže trochu lepidla na šrouby to spraví, spíš jsem chtěl ukázat jak je to vlastně vyrobený...asi odlehčení... Jinak s věcma od Milotecu jsem nikdy problémy neměl.

Jéje,po tédle řadičce jsem toužil a až jsem si ji chtěl obědnat,tak mi řekli,že to na 1.6/55kw nejde. :( můžeš mi présím popstat,nebo nafotit,jaks to upravoval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jéje,po tédle řadičce jsem toužil a až jsem si ji chtěl obědnat,tak mi řekli,že to na 1.6/55kw nejde. :( můžeš mi présím popstat,nebo nafotit,jaks to upravoval?

Opatrně přes pásek hliníkovýho plechu jsem to upnul do soustruhu, vyrovnal podle hrotu a pomalu vrtal, já měl průměr klacku v autě 20mm to budeš mít asi taky, takže jen o něco málo větším vrtákem, ale potom se i ty zajišťovací červíci musej převrtat, bohužel do viditelný části, ale při jejich velikosti a při použití stříbrnejch se to ztratí. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak při řazení 2.kvaltu mi v ruce zůstal ten vršek řadičky, docela jsem na to čuměl...

Ty musíš mít ukrutnou sílu :D

Hovno síla, má v rukou nasrané a tak to dopadá :p:smich::smich:

Jen abys neměl v rukách nasráno ty, troubo... kol110

To už se mi také stalo :palec2::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...