Přejít na obsah

Jen pro silné žaludky


zabiak

Doporučené příspěvky

k reálu už chybí jen ten smrádek. Patologové jsou natolik otrlí, že si na tělo položí i sváču, tak tomu říkám teprve maso

no žádnej extra smrad to není. Teda pokud to není nějakej uleženec :D Na pitvě nic není. Je to to samý, jako když se kuchá králík nebo prase nebo prostě cokoliv. Co drobet smrdělo, tak to bylo když jsem ze žlučových kamenů z patologie (dárek od primáře lol ) izoloval cholesterol. To pak docela nechutně smrdělo takovým tím puchem jak někde v domově důchodců, ale bylo to docela silnější. :D

Já teda osobně bych si i klidně zapitval, je to už jen maso.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V reálu bych to vidět nechtěl a vlastně už ani jako video nikdy víc :ble

no nevím proč, když je to zajímavé. Já jsem si zařídil podobnou pitvu jako je ta na videu. Byla to také ukázková pitva v rámci výuky zdravotních sester, kde se kuchalo komplet včetně rozkuchání všech orgánů. Navíc to bylo s fajnovým výkladem. Super. Byl to chlap cca 50 let, umřel na sklerozu, měl totálně ucpaný ty hlavní tepny kolem srdce. A kdyby neumřel na toto, tak by umřel poměrně brzo na rakovinu, protože měl rakovinu plic s počínající metastází.

Jinak ty holčiny co to měly jako výuku se tam furt tlemily, asistent s nima laškoval, až se doktor dost nasral. Myslím, že jsem byl jeden z mála, koho ta pitva skutečně zajímala.

Na závěr jsem si u primáře vyzvednul sáček se žlučovými kameny, hodil do kufříku ke sváče a mazal jsem do své výuky. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V reálu bych to vidět nechtěl a vlastně už ani jako video nikdy víc :ble

no nevím proč, když je to zajímavé. Já jsem si zařídil podobnou pitvu jako je ta na videu. Byla to také ukázková pitva v rámci výuky zdravotních sester, kde se kuchalo komplet včetně rozkuchání všech orgánů. Navíc to bylo s fajnovým výkladem. Super. Byl to chlap cca 50 let, umřel na sklerozu, měl totálně ucpaný ty hlavní tepny kolem srdce. A kdyby neumřel na toto, tak by umřel poměrně brzo na rakovinu, protože měl rakovinu plic s počínající metastází.

Jinak ty holčiny co to měly jako výuku se tam furt tlemily, asistent s nima laškoval, až se doktor dost nasral. Myslím, že jsem byl jeden z mála, koho ta pitva skutečně zajímala.

Na závěr jsem si u primáře vyzvednul sáček se žlučovými kameny, hodil do kufříku ke sváče a mazal jsem do své výuky. ;)

Sis dal ke sváče žlučové kameny? Nebo k čemu sis je vzal jako těžítko ? :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V reálu bych to vidět nechtěl a vlastně už ani jako video nikdy víc :ble

no nevím proč, když je to zajímavé. Já jsem si zařídil podobnou pitvu jako je ta na videu. Byla to také ukázková pitva v rámci výuky zdravotních sester, kde se kuchalo komplet včetně rozkuchání všech orgánů. Navíc to bylo s fajnovým výkladem. Super. Byl to chlap cca 50 let, umřel na sklerozu, měl totálně ucpaný ty hlavní tepny kolem srdce. A kdyby neumřel na toto, tak by umřel poměrně brzo na rakovinu, protože měl rakovinu plic s počínající metastází.

Jinak ty holčiny co to měly jako výuku se tam furt tlemily, asistent s nima laškoval, až se doktor dost nasral. Myslím, že jsem byl jeden z mála, koho ta pitva skutečně zajímala.

Na závěr jsem si u primáře vyzvednul sáček se žlučovými kameny, hodil do kufříku ke sváče a mazal jsem do své výuky. ;)

Sis dal ke sváče žlučové kameny? Nebo k čemu sis je vzal jako těžítko ? :smich:

Ne, izoloval jsem z nich cholesterol. Při té izolaci se laborkami a blízkém okolí nesl takový ten puch jak bejvá u starejch lidí. Pitva byla oproti tomu voňka. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak mi bejvalá kolegyně vyprávěla jak jim exnul v ústavu mrazák :D Zkuste hádat, co v něm skladovali :-) No samozřejmě "biologický materiál" Pak zkoumali, co to po baráku tak smrdí. Po otevření mrazáku na ně koukala brutus smradlavá kaše. No chuťovka to uklízet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...