Přejít na obsah

tak jak rychle jste už jeli ?


zabiak

Doporučené příspěvky

když vezu matku v autě tak max. 70 :ble

když jezdím sám tak všem ukážu kdo je na cestě king :skoda:

tak s mamku taky jedu tak 90..no podle predpisu... a bez ni jedu rychlej..ale dokazovat si ze su king of the road.. to nemusim..:)

Když vezu matku tak si servítky neberu. Je v mém autě host, já se jí do kuchyně taky nepletu...... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škodík 0 s motorem 1,8 20V AGN po úpravách ( odbržděno 117 kW - 160 PS ) - v max 235 km/h - tachometr

Škodík 0 s motorem 1,8 20V turbo AGU po úpravách a s RS převodovkou ( cca 220 PS ) - v max 260 km/h - tachometr

Škodík 0 s motorem 1,8 20V AGN základ s RS převodovkou - v max 210 km/h - tachometr

Škodík I RS s motorem 1,8 20V turbo AUQ po brutálních úpravách - 272 a 276 km/h změřeno GPS na letišti

Škodík II s motorem 1,8 20V turbo AGU s nedokončenými úpravami - 265 km/h tachometr

Ze Škodíkem II jedem zítra blbnout na autodrom Most - tak uvidíme co zatim umí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje AGU s chipem zatim nejvic 230 tacho, ale nebyl to zdaleka strop ;) neni to zatim kde vyzkouset...

(a to mi turbina tlacila jen 0.4 Bar ;) ) .. ted uz tlaci 0.8-0.9 Bar ;)

max co jsem kdy jel bylo 312 km/h porsche 911 (996 Bi-Turbo) ... a ta rychlost tam je hned .. ;)

Editováno: , autor: Dave0401
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja potrebuju aby mi nekdo sahnul na ECU.. mi uz od 0,9 nekdy kopne (cut fuel), proste je to treba posunout...

chipnute to je od URtuning ale neni posunute plneni, tudiz to jede na skoro seriovem tlaku...

pokud mas nejakeho znameho, ktery umi naladit ECU od AGU, tak mi dej vedet ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

tohle téma mi připomíná mé léta když nám bylo kolem 10 let a bavily jsme se čí tátá jezdí rychlejš,jeden 100 km,jeden 150 km atd. až ten jeden to rosek tvrzením-muj táta jezdí přes miliony(měl wartase).dodnes mu to připomínáme.

tak jsem si na to vzpoměl když tady čtu příspěvky "chlubílků"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...