Přejít na obsah

Nový monitor


OrOrO

Doporučené příspěvky

Pořád lepší než CRT, teda myslím pro oči. Pokud používá technologii TN+ Film, není ideál na barvy a pozorovací úhly, ale pro běžnou práci stačí. Já mám doma už rok a půl FSC P19-2 s technologií S-PVA. Naprostá spokojenost, byť cenově byl tenkrát hodně vysoko, dneska kolem 10000,-. A po 8 hodinách práce na PC mě oproti klasickému CRT nebolí ani hlava ani oči :p

Editováno: , autor: blizard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi, taky se poohlížím po LCD. Stále ale váhám, jestli klasický formát nebo 16:10. Poradíte?

Urcite sirokouhly, spickove na sledovani filmu.

Jinak, jestli byste chteli monitor s tv tunerem nebo klasickou LCD televizi, tak se mrknete sem www.videotech.cz. Vynikajici ceny na LCD TV JVC, Hitachi, Mascom. Na ostatni znacky taky dobre, ale na ty zminovany mam extra ceny :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo, ale na 19" se taky dívám z dálky max 60cm. :p , jinak pokud je to k PC tak www.tsbohemia.cz nebo www.czechcomputer.cz . Navíc při poruše LCD Fujitsu-Siemens přijedou technici přímo k vám a LCD si odvezou na reklamačku, stači jen zavolat. Žádne nošení do prodejny nebo posílání poštou či PPL (s těmi mám obzvláště špatné zkušenosti). Přivezli mi počítač v několika kusech, zabít málo, navíc ten řidič, takový mladý sopel ještě byl nasratý, co se jako že děje, že to určitě nebyl on. Naposledy když jsem ho viděl, předjížděl mě takovým stylem, že zabít ho málo. Holt čas jsou peníze. :fakac:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi, taky se poohlížím po LCD. Stále ale váhám, jestli klasický formát nebo 16:10. Poradíte?

Zaleži na velikosti. Pokud do 20" tak určitě klasiku.

Širokač je použitelný až od 22".

V práci jsem si koupil 20" širokač, ze začatku jsem byl nadšen že např ve wordu se mi vlezou dvě stranky vedle sebe, v excelu široke tabulky, atd atd, ale už po par dnech zjistil velkou nevyhodu tohoto formatu x 20" - Chybí mu VÝŠKA. Teď jsme si pořidili 22" širokače od ViewSonic a plna spokojenost s širokouhlým formátem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jste měli před tím starou vyšeptanou 15 tak se vám to LCD zdá jako v jiném světě a teď se na něm většinou dívá malej kluk na pohádky s krtkem. Acer má stejnou službu jak někdo psal víš. Při poruše odvezou,opravené přivezou, doufám ,že to nebudu potřebovat. Ahoj. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se při koupi, přímo na prodejně, po prodávajícím požadovat, aby monitor zapnul a zákazník s i na místě prověřil, zda panel neobsahuje vadné pixely? Počítám totiž s tím, že kdybych si monitor odnesl domů, tak pak mám smolíčka.

Jaká je Vaše zkušenost? přemýšlím o Alza, Mironetu nebo Czechcomputeru /vše Praha/, podle toho, kde bude na daný model lepší cena.

Editováno: , autor: camron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se při koupi, přímo na prodejně, po prodávajícím požadovat, aby monitor zapnul a zákazník s i na místě prověřil, zda panel neobsahuje vadné pixely? Počítám totiž s tím, že kdybych si monitor odnesl domů, tak pak mám smolíčka.

Jaká je Vaše zkušenost? přemýšlím o Alza, Mironetu nebo Czechcomputeru /vše Praha/, podle toho, kde bude na daný model lepší cena.

určitě by ti ho měli zapnout, klidně si vem nějake fotky na flešce at ti je ukažou na tom monitoru, nejlepe fotku s pestryma barvama a ostre přechody pestra barva - černa - ne všechny monitory maji právě pro tebe dobrý obraz - ja jsem si do práce koupil 22" ViewSonica - mě se libil jeho obraz ale kolegovi vubec a vybral si něco od benqa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se při koupi, přímo na prodejně, po prodávajícím požadovat, aby monitor zapnul a zákazník s i na místě prověřil, zda panel neobsahuje vadné pixely? Počítám totiž s tím, že kdybych si monitor odnesl domů, tak pak mám smolíčka.

Jaká je Vaše zkušenost? přemýšlím o Alza, Mironetu nebo Czechcomputeru /vše Praha/, podle toho, kde bude na daný model lepší cena.

Pokud kupujes v kamenem obchode, tak by ti ho meli predvest, pokud ale kupujes pres e-shop, tak se na tebe taky muzou vykaslat, mas ze zakona 14 dni na vraceni bez udani duvodu. Jinak v czc jsem kupoval jeden a ochotne predvedli jak ruzne fotky, tak ciste i jenom jednu barvu a take bile pozadi abys zjistil vadny pixel. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...