Přejít na obsah

Dojezd oken


Alan 07

Doporučené příspěvky

Zdarec, chci se zeptat, jestli když máte originál dojezd oken při zamykání přes komfortní jednotku,tak když zamčete auto a okna jsou zavřená jestli má motorek snahu je dovírat. Bráchovi jsem zapojil alarm, který tuto funkci podporuje, ale skoro vždy když zamče auto,tak i přes to,že jsou okna zavřená motorek se pokusí je ještě dovřít, takže malinko cuknou. Jde mi o to jestli někdo nevíte zda je to v pořádku a nebo jestli nemůže časem dojít k poškození motorku, když při každém uzamykání auta dostane zbytečně impuls. Dík za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, chci se zeptat, jestli když máte originál dojezd oken při zamykání přes komfortní jednotku,tak když zamčete auto a okna jsou zavřená jestli má motorek snahu je dovírat. Bráchovi jsem zapojil alarm, který tuto funkci podporuje, ale skoro vždy když zamče auto,tak i přes to,že jsou okna zavřená motorek se pokusí je ještě dovřít, takže malinko cuknou. Jde mi o to jestli někdo nevíte zda je to v pořádku a nebo jestli nemůže časem dojít k poškození motorku, když při každém uzamykání auta dostane zbytečně impuls. Dík za rady...

Ono je to tuším riešené cez tavné vratné poistky.... takže fpohode.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...