Přejít na obsah

Strohá palubka


Tamraton

Doporučené příspěvky

Potřebuju poradit čím bych mohl vylepšit holou palubní desku u spolujezdce. Mám namysli nějaké protiskluzové podložky, nebo něco takového. Díky za jakýkoli nápad. Jestli máte někdo fotky něčeho takového, tak díky za ně.

Nevím jak to myslíš?No já nevím,ale bacha není tam náhodou Airbag?!?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Ja mam na sve Octe toto a jeste to koupim do schranky a vsude kde se neco hejbe - super vec - drzi vse - od kov. penez po mobil, penezenku a pod.

počkej až budeš potřebovat někde pořádně zastavit... odrazí se ti to od předního skla a rozseká to někomu v autě hlavu...

naprosto souhlasím, od jisté doby nesmí být uvnitř auta nic volně položeno, ani mobil - tím jsem právě dostal do hlavy při ráně Avií v cca 60km/h a byl z toho otřes mozku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam na sve Octe toto a jeste to koupim do schranky a vsude kde se neco hejbe - super vec - drzi vse - od kov. penez po mobil, penezenku a pod.

počkej až budeš potřebovat někde pořádně zastavit... odrazí se ti to od předního skla a rozseká to někomu v autě hlavu...

naprosto souhlasím, od jisté doby nesmí být uvnitř auta nic volně položeno, ani mobil - tím jsem právě dostal do hlavy při ráně Avií v cca 60km/h a byl z toho otřes mozku

Přesně tak, malá rychlost a stačí i nějaká drobnost... jediný co bych tam snesl je plyšák, ten neublíží a chlupy vyplivnu lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už ho nemám, fábku jsem prodal, takže stříbrný madlo má novýho šťastnýho majitele... :p

já bych tam nedával nic, cokoli navíc to akorát popizdí

Hlavně stříbrný madlo na schránce lol

to je ovšem jiná liga lol:palec2:

Kdo s kým hraje ? :smich: :smich: :smich:

Hluchoněmé Tóna, Klaca,Bobik a Olo :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak říká Bobík. Včera jsem jel s kámošem, na palubku si položil nějaký papíry a tužku. Na první křižovatce byli papíry na zemi a tužka na silnici.

Jinak u Punta jsem komunikátor taky málem chytal na křižovatce (ležel v kaslíku na palubce). Jen díky tomu, že se okna nedají zatáhnout až dolu nevyletěl.

R.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...