Přejít na obsah

Zmeny vo výrobnom programe pre MR2008


Igor

Doporučené příspěvky

Michal1: No treba počkať ešte cca. 3-4 týždne, a mali by byť k dispozícii aj upravené predajné programy. Čo sa týka Scouta, tak veľa zmien nečakaj - motor 1.8TFSI sa u Scouta zatiaľ nekoná, zostáva 2.0FSI :ph34r:

Igor: víš jistě to, že ve 4x4 (skautu) zůstává ta 2.0 FSi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom by mě zajímalo, jestli ta Corner Fce u OII bude jen soft. změna, nebo se to projeví i na tvaru těch mlhovek. Tudiž dotaz na majitele OII - jak moc svítí ty současné mlhovky do boku?

Mel by se zmenit tvar mlhovek - presneji receno vnitrni optiky, nikoliv zastavbovy tvar. Proto se taky corner fce nekona o RS a Scouta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michal1: No treba počkať ešte cca. 3-4 týždne, a mali by byť k dispozícii aj upravené predajné programy. Čo sa týka Scouta, tak veľa zmien nečakaj - motor 1.8TFSI sa u Scouta zatiaľ nekoná, zostáva 2.0FSI :ph34r:

Igor: víš jistě to, že ve 4x4 (skautu) zůstává ta 2.0 FSi?

A ještě doplním (Tohle nebudu ani překládat):

New Engine types for FABIA 2 COMBI

2.0 TDI / 103 kW and 1.4 TSI / 125kW will available on new Skoda Fabia Combi.

Skoda Auto will present this car in Franfurt Auto Show.

Ale na druhou stranu se mi to zdá na malý kombík (navíc škodovku) trochu moc, takže spíš by se dalo předpokládat, že vzhledem k tomu, že v Ženevě chce mít škodovka jako střed pozornosti nového Superba, tak teď na podzim představí nejen FII Combi, ale i FII RS, FII RS Combi a to v obou verzích, stejně jako jsou dvě verze u OII RS...

Editováno: , autor: George Couser
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Igor: víš jistě to, že ve 4x4 (skautu) zůstává ta 2.0 FSi?

V PN to moc jasne nie je napísané, ale logicky mi to tak pripadá. Ale pre istotu treba počkať na oficiálne predajné programy, mali by byť k dispozícii do 2 týždňov.

Na nic jsem nečekal a v pátek objednal 2.0 FSi MR2008. V dohledné době (tím myslím měsíce) tam ta 1.8TSi opravdua si nepůjde. Chlapi, máte někdo zkušenosti s dodacími lhůtami u škodovek? Je to jak vám řeknou u prodejce, dřív, pozdějc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...