Přejít na obsah

Sieťový program - ČIERNY


e1.

Doporučené příspěvky

V rámci příslušenství je síťový program jen "stříbrný".

 

Černý ale můžeš sehnat jako náhradní díl, ve třech kusech (já ho v autě mám z výroby):

3V5 867 689D 7EY - síť vodorovná

3V5 867 689E 7EY - síť svislá

3V5 867 689F 7EY - síť svislá dvojitá

 

Jen cena není ca 900,- Kč jako za stříbrnou sadu, ale 840,- Kč za každou síť... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 hours ago, Maverick said:

V rámci příslušenství je síťový program jen "stříbrný".

 

Černý ale můžeš sehnat jako náhradní díl, ve třech kusech (já ho v autě mám z výroby):

3V5 867 689D 7EY - síť vodorovná

3V5 867 689E 7EY - síť svislá

3V5 867 689F 7EY - síť svislá dvojitá

 

Jen cena není ca 900,- Kč jako za stříbrnou sadu, ale 840,- Kč za každou síť... 

Vďaka, v pondelok volám do servisu a budem ich úkolovať. Cena po kusoch je nekresťanská, ale tá strieborná mi pripomína Fabie II v neviem ktorej nižšej výbave keď mali strieborné výduchy (klimatizácie).
Ešte otázka, resp. žiadosť o upresnenie. Vodorovná sieť je predpokladám tá, ktorá ide na dno kufra, to je jasné. Zvislá je tá, čo ide na strany, a sieť z jednej strany na druhú (tiež zvislá) sa asi nedáva. A nakoniec ma zaujíma, že aký je rozdiel medzi tou "obyčajnou" a dvojitou zvislou? Vďaka.

Editováno: , autor: e1.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...