Přejít na obsah

Ústí nad Labem


Aismenn

Doporučené příspěvky

Kuwa vy mi štvete, jsem se zasekl v Cirkvicích, počasí fakt na prd...vůbec se nedalo jet a pak jsem už spoléhal na to, že tam stejnak nebude ani noha, mno fakt jste překvapili. PS: To zablácený autí by mi mohl závidět kdejakej offroud :palec2: Tak příště už teda 100% nevynechám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj klucíí , tak jsem rád, že jsme se sešli . Jen škoda, že jsem si zepomněl doma opalovací krém : -).

Jinak cestou zpátky jsme chtěli jet s Aismennem Žižkovkou a vyzkoušet , jestly naše octy umí plavat , ale strážci zákona nám to neumožnili :kol-143: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravíčko pánové...vzhledm k tomu, že to byla moje vůbec první jízda na něčem podobném jsem naprosto spokojen. Myslím, že se vůbec nemáme za co stydět. Však nejlepší výsledky máme všihni do sekundy od vítěze. To snad není tak hrozný, néé? Na traťák jsme ale nedosáhli (00:27.339) Mno snad někdy v budoucnu.

Jinak ty vaše vymazlený krasavice máte fakt moc a moc pěkný.

To: snb-rider -> příště to vem aspoň vlhčeným ubrouskem lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a taky sem dám fotku jednoho rencka. S autem jezdí jedna milá starší dáma, která si často plete brzdu s plynem . Prostě je to takové auto, kterému je dobré se na parkovišti vyhnout, nebo tam raději ani nejezdit, natož u něj zaparkovat !!! - Teda jestli nechcete nějakou tu úpravu :dohkol100

post-5305-1182492328_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdárec pánové nejsem sice z ústí ale do ústí to mám kousek do Doks jezdíme pravidelně jako parta

mám oct 1.9 TDI tm.zel metal Dragonneti to jsi musel být kousek od nás byly jsme nad těma pakama

co měly toho černýho faforita a tu škodovku a jak jiom to vůbec nehrálo ale chraptilo

Cult of skoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...