Přejít na obsah

Ústí nad Labem


Aismenn

Doporučené příspěvky

15.12.2007 se přichystal další sraz, tentokrát v motorestu "Švejk" v Huntířově u Děčína

no, jestli se nepletu, tak z Ústí by měli jet tyto individua! lol

Vrbič - 30 - O I. - 1.8 SLX - Zelená met

Blacky - ??? - Room - ??? - Modrá Oceán - ???

Octavian1 - 24 - O II. - 3.OTDi smile.gif) - Černá Magická - Hnědka smile.gif)

Octavius84 - 23,5 - O I. - 1.9TDI - Hnědá kaštanová - SWEET SMOKE

Petan - 41 - O I. - 1.8 T - Bílá Krasavice

Johanik - 26 - F I. RS - 1.9 TDI - Černá Magická - Fabča

no v DC se připojí tito:

JiříkDC - 34 - O II. - 1.6 MPI - Červená Flamenco - Oskar

Superfatty - 29 - O II. - 1.9 TDI - Zelená Island - Oskařice

a já přijedu od Kamenice.... hehe, když na to teď koukám, tak nechápu, proč máme sraz v DC, když je 70% z nás z Ústí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, mit vyhrivanou dilnu, tak by to bylo super, ale k dispozici pouze garaz, laminat neschne, takze des a hruza :(

Mě vnitřky zrovna budou čekat. V pátek začnou dělat lak a příští pátek bych si měl auto přivézt domů a potom to začne . Všechno zpátky nastrojit atd. Naštěstí mám vyhřívanou garáž tak že nebude žádný problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě vnitřky zrovna budou čekat. V pátek začnou dělat lak a příští pátek bych si měl auto přivézt domů a potom to začne . Všechno zpátky nastrojit atd. Naštěstí mám vyhřívanou garáž tak že nebude žádný problém.

No, ja dorazim kazdopadne bez prednich tapecu, ty se laminujou a zrovno schnou. NAvic si v sobotu pro predni repro prijede kupec. Ale ta vyhrivana garaz by se sakra hodila, hned by se delalo lip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože nejsem ani nejstarší ani nejmladší ale sem prostě ŽOFKA SUPERFATTYová, tak jsem rozhodla že se srazíme V DĚČÍNĚ NA OMV... pro přespolní.. když přejedete most přes Labe (dvouproudá silnice) za mostem sjedete dolů a tam je na kruháku OMV. Odtamtud bych operativně vyrazil ke Švejkovi..

Vorlajz mezitím připojí za Juniora široký smeták, co se používá na kurtech a zamete parkoviště nahoře u Švejka aby jsme náhodou neměl někdo de fekt.. :scooter:

a jako přes tohle vlak nejede.. jasný? Žádný protesty, takže jasný.. kdyby něco, volejte ŽOFCE.. 724 971 224

to Vorlajz: ty si nedáš s tím rejpáním pokoj, viď? lol

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já se tedy každopádně přidám k ostatním v Ul a pěkně se povezu s kolonou, taže dojedu s ní, jen doufám, že nezkončím jak jednou v totální mlze, když sem jel za nějakým traktorem a ocitnul jsem se v kravíně lol lol

A v kolik a kde máte sraz v Ústí. Já vím někde už se to tu psalo ,ale prosím o upřesnění . Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic ve zlém, ale příjde mi celkem zbytečný zajíždět k té OMV, prostě ve 12:00 nahoře u Švejka! já jedu od Kamenice a budu čekat právě tam! ;)

ústečáci a ostatní přespolní od směru Lovosice, májí sraz v Neštěmicích na výjezdu z Ústí n.L. na benzínce... v 11:40 - 11:45

to Fatty: to s tím chipem 1.2 HTP nebyla sranda... sem netušil že se to ČÍÍÍPUJE! :D řeknu mamce, zad si to nechce nechat čipnout! :D hh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic ve zlém, ale příjde mi celkem zbytečný zajíždět k té OMV, prostě ve 12:00 nahoře u Švejka! já jedu od Kamenice a budu čekat právě tam! ;)

ústečáci a ostatní přespolní od směru Lovosice, májí sraz v Neštěmicích na výjezdu z Ústí n.L. na benzínce... v 11:40 - 11:45

to Fatty: to s tím chipem 1.2 HTP nebyla sranda... sem netušil že se to ČÍÍÍPUJE! :D řeknu mamce, zad si to nechce nechat čipnout! :D hh

Až na to že vůbec netuším kde je nějakej Švejk :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, taky psal mi Blacky,

že má od rumu fleky,

na potahu to je smůla,

prý sklenka se mu zvrhla.

vyčistit to prý musí,

že zastavit se ale zkusí.

jestli mu to nepůjde ale,

bude fńukat stále! :D

Z toho plyne ponaučení, nemá cenu plakat nad rozlitým rumem! :D

Blacky... just a joke my friend! ;) Ale ten tvůj Růmstr je prostě tak moc PROVOKATIVNÍ!!! Hlavně to, že máš na dveřích nápis, aby každej věděl, co že to je za auto! :D rofl

zítra čiaos ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...