Přejít na obsah

Ústí nad Labem


Aismenn

Doporučené příspěvky

Tak ja te tam svezu no kdyz nemas na ten benzin :) to je takovej velkej problem proste nse domluvit dejme tomu na 4.4 v tu a tu dobu tam a tam a proste se zaridte??? Toho 4 to berte jako jen exemplarni

A to jsem ti tu nástěnku chtěl svěřit ...... :help:lol .

Chtěl jsem jít někam na pivko, trochu pokecat a pak jet domu sockou . Jestli chceš jet do Práglu, tak ani nemusíš vymýšlet termín, je tam 6.Sraz SkodaHome.cz dne 23.-25.5.08.

Tak ještě jednou pro Octaviana 1 - chcu jít na pivko, tak nedělej Zagorku a napiš se ;)

Editováno: , autor: VRBIC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lipsko se blíží ,tak se musím taky napsat ;)

1) Don Pablo Vorlajzo psychodelico, organizatoro, numeratoro

2) Johaniko discoteco magnifico

3) Žofka žárofka Superfattyová

4) Kutil Tim Jiřík.DC Taylor se svojí chotí

5) Octavius 84 asi bez choti..

6) Vrbič a Vrbič junior

škrtám se chlapci, nebudu si kvůli Vorlajzovi plácat šampon abych si na výlet umyl hlavu :kol-78:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Albánce? No půlka národa tu jezdí v hrozných střepech (Golf I a starší :p), ale půlka má lepší káry než my - v pátek jsem např. viděl zbrusu nového CLS méďu...

No jasně..albánce..nebo kdo to tam žije? já myslel, že právě i oni.. Tak to chudák někdo od nás nebo z Německa, komu třeba zmizel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dej blbci funkci a vymyslí hlasování lol

ale vážně.. Milane, první předpoklad a podmínka při organizování akcí: NEdávat možnost na výběr.. :palec2::)

Tak to se říká trochu jinak, :" Dej blbci funkci a vymyslí lejstro lol " . Chtěl jsem jen názorně ukázat, že do zapadlé vesničky zvané DC se nikomu nechce :specool::plol .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No koukám, že všem je vcelku jedno, kde to bude, kromě Vrbice ;) Ale je pravda, že s tím traktůrkem v avataru to na dlouhý cestování moc není :p

Hoši, hoši vy řešíte "traktůrek", ale úplně vám uniklo, co mám naražený na mé chytré hlavičce :t . Pořádně to prohlídněte ...... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...