Přejít na obsah

Ústí nad Labem


Aismenn

Doporučené příspěvky

Zdarec ústečáci, budu shánět akrylátovou barvu, stříbrnou 9102 (tak 3-5 dcl)

Hoď te prosím info, kde se dá v okolí UL sehnat. Skoro všude už maj jen ty vodou ředitelný.....

Díky za tipy :palec2:

mno zkusil bych tu specialku pod horizontem, tam sem kupoval akrylat ja na formanka, ale to uz je nejakou dobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, nebavili jste se tady náhodou taky o Lipsku ? Jestli to je v jiným tématu tak sorry, ale nevidím to. Naposledy mi Superfosfát slíbil, že dá vědět a nic. A jestli mně moje sklerotická hlava neklame, tak to začíná zejta, což ?

Ahoj Jirko,

jasně bavili, neboj já Na Tebe nezapomněl... takže já bych navrhoval pátek ale nakonec nevím jestli budu moci, protože možná pojedem do Prahy.. Dostal jsem něco urgentního k vyřízení, takže Lipsko asi bude muset jít stranou.. ale neházim flintu do žita..vy lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, nebavili jste se tady náhodou taky o Lipsku ? Jestli to je v jiným tématu tak sorry, ale nevidím to. Naposledy mi Superfosfát slíbil, že dá vědět a nic. A jestli mně moje sklerotická hlava neklame, tak to začíná zejta, což ?

Tuším, že někdo navrhoval 11., ale to je jediný den, kdy prostě nemůžu..musím být v práci na důležitém jednání..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, nebavili jste se tady náhodou taky o Lipsku ? Jestli to je v jiným tématu tak sorry, ale nevidím to. Naposledy mi Superfosfát slíbil, že dá vědět a nic. A jestli mně moje sklerotická hlava neklame, tak to začíná zejta, což ?

Když on fatty uvidí, až jak bude druhá půlka modrého bratrstva :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tp jr ale celou cestu po dálnici, kde to můžeš valit kolik chceš

hm m to bych mohl ,ale kdyz se juknes na mou motorizaci, tak uvidis, ze to nejde. umi i 170, ale papa u toho 9-10l, pri 110-120 papa 7-7,5, ale to uz bych tam jel cca 3 hodiny. na to sem linej. Kdo tam pojedete, tka koukejte poradne fotit. :palec2: a enjoy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm m to bych mohl ,ale kdyz se juknes na mou motorizaci, tak uvidis, ze to nejde. umi i 170, ale papa u toho 9-10l, pri 110-120 papa 7-7,5, ale to uz bych tam jel cca 3 hodiny. na to sem linej. Kdo tam pojedete, tka koukejte poradne fotit. :palec2: a enjoy

Kdy teda jedete??Ja jedu v patek dopo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurma co je s Vama lidi?? To jste nejaky zavislaci na sobe???Jeden nejede tak druhej taky ne a treti uz vubec?? Chapu ze nekdo nemuze kvuili praci ale vymlouvat se na vorlika :kol-121:

Supefaši pojede a veme sobou rodinu vrbičů :)

Editováno: , autor: Octavian1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...