Přejít na obsah

Ústí nad Labem


Aismenn

Doporučené příspěvky

Taky jsem na to myslel, ale nechce se mi brat dovolenou, protoze jsem si uz 3 dny vybral a potrebuju co nejvic dni na leto

tak my jsme hlavně rádi, že máme dalšího týpka do naší Oooo partičky.. :palec2: neboj určo spácháme brzo nějakej lokální srazík.. :palec2:

ale až se nám vrátí vrchní organizátor a nástěnkář v jedné osobě.. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Okey, to zni dobre. Budu to tu porad sledovat aby mi nic neuteklo :palec2:

Nazdaaaar chlape, mám pro tebe dobrou zprávu ( no vlastně pro všechny) : Vorlajz mi volal, že už se nevrátí , tak funkci organizátora musím vzít na své bedra já ( páč tady nikdo lepší nenííí kol10 ) .

Jen musím nějak poladit, aby mě ta pakáž :tkol101 tady poslouchala a nasabotovala mé výplody .... lol:specool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci (fatty a vorlik) ne ted vazne z vas je ted takovy duo BRATRI V TRIKU jeden bez druhyho ani ranu, to jsem zvedavej kdo se kam prestehuje, jeslti Fatty do ULU nebo vorlik do DC

Copak, chybí ti kamarád :kuk: , tak s klukama musíš začít jezdit na kávu :kol-34::kol-35:;):p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdaaaar chlape, mám pro tebe dobrou zprávu ( no vlastně pro všechny) : Vorlajz mi volal, že už se nevrátí , tak funkci organizátora musím vzít na své bedra já ( páč tady nikdo lepší nenííí kol10 ) .

Jen musím nějak poladit, aby mě ta pakáž :tkol101 tady poslouchala a nasabotovala mé výplody .... lol:specool:

Tak to je super, ja urcite poslouchat budu :palec2: Jsem zvedavej kdy neco bude.

Tak premejslim a nejspis z Vas budu nejmladsi a budu mit nejhorsi auto kol100

Kdyz uz tady jste nemate nekdo zkusenosti s firmou RAKSO?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...