Přejít na obsah

Ústí nad Labem


Aismenn

Doporučené příspěvky

Novej Superb uz se prodava? Ja ho totiz ve stredu videl na dalnici, kdyz jsem jel z Prahy, predjizdel jsem ho a cumel jsem jak puk. Zadek jinej a predek klasika co jsem si myslel, jako OII ;)

začne se prodávat tuším v červnu, s tím že na zapadních trzích se začíná o chvilku dříve :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak to se omluvuji :) Nafta je nafta, dneska uz davno neni pravda, ze benziny jsou zivejsi a zadky trham vsem kdyz chci a je jedno jestli dieselum nebo benzinum :palec2: Ale nikomu to neberu, nekdo je holt tvrdej zastancem benzinu, tak je to jeho vec, ja mam zase rad nafticku. Jenom rychle jizdy si ted uz tolik neuzivam, vzhledem ke stavu meho bodoveho konta <_<:angry::aggressive::kol-134:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak to je dobra koleda :o) Mam posledni 4 body. Dostal jsem to 4x za rychlost, pokazde za 2 body, tzn. celkem 8 bodu minus. Jednou jsem to ukecal, jelikoz to bylo o vic jak 20, tak jsem mel dostat 3 body, ale podarilo se to uhrat na 2 :o) Takze ted uz jezdim vyhlasku, alespon tedy co se mesta tyce, ale mimo mesto uz taky nejezdim co driv. Treba dalnici uz jezdim 140 km/h max. 150 km/h, kdyz pospicham, tak chvilema i vic, ale driv to bylo 180 km/h normalni cestovni rychlost na dalnici, 120 km/h mimo obec a v obci tech 70 km/h. :o(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...