Přejít na obsah

Ústí nad Labem


Aismenn

Doporučené příspěvky

A kdyby jsme se už neviděli, tak jsem padl i rodinou při dobývání naší nejvyšší hory Sněžky !

Proč jí dobejvals? :o Vždyť je naše a nikde sem nečetl,že by nám jí protivníci-už nemáme nepřátele zabavili.

Jinak nech dobejvání na ARMÁDĚ. kol1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik te to stalo?? neznas se s nima ze by nam dali nejakou schone slevu? :)

Cena je 170,- Kč na 10.min. a za deset jízd dostaneš dvě zdarma. Tak když by se to zaplatilo hromadně, ušetřilo by se 340,- kaček naší tvrdé měny lol;) .

PS.: nikoho tam neznám ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena je 170,- Kč na 10.min. a za deset jízd dostaneš dvě zdarma. Tak když by se to zaplatilo hromadně, ušetřilo by se 340,- kaček naší tvrdé měny lol;) .

PS.: nikoho tam neznám ...

vaaau chlapy., neco sem propas? kdy se jede dalsi jizda? ted na to neni moc pocasi, ale jak to pujde, tak zase du vam natrit zadky :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak chlapci Ústecký,po 14-ti dnech nemoci vás opouštím a vyrážím o5 bojovat :kol-143: za všsechen český lid a chránit vás. Hlavně VORLAJZe, OSKARa a SUPERFATTYho. :D

Tak se mějte pacholci a snad se sejdem v Práglu.

Ps.:Vorlajz díky za kulturní obohacení mysli. :kol-131::kol-131::kol-131: (básničky)

Editováno: , autor: Luďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze predbezne utery 17 kdo by mohl.

Takze JA + vemu jeste nekoho sebou

Blacky

VRBIC??

Nerad bych, aby se u mě projevila závislost na motokárách, tak každý týden jezdit nemůžu ;) . Stejně mám natrénováno, tak bych váš všechny strčil do kapsy :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...