Přejít na obsah

Ústí nad Labem


Aismenn

Doporučené příspěvky

nejedu, jedem na Sněžník.. ale včera jak sem to sledoval, to tam někteří pálili dost slušně.. zajímala by mě spotřeba gum na jednu motokáru

Zase sneznik? neni to uz nuda. :p jj je to husty na rovince se slusne rozjede. mnoo gumy pistej, ale pokud ti piskaj, tak to znamena, ze si lama a je to pomaly. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim, ze jestli to neuschne, tak to ani neotevrou. Na vode to tam nejezdi :) Jinak s těma gumama. To sem byl vcera asi ja :D sem trenoval :D

mnoo ted trochu poprcha ale uvidime. myslim, ze pokud bude jen vlhko tak to bude v poho. Ja ksme psal, ja tma pojedu a uvdim na miste

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A hlavně ty opravdové fleky až to uschne :p

na to jsem připravenej - v nouzi ti pomůže jelenicová kůže ...... :p . Stačí jen počkat, až přestane pršet, a doufat že na tebe někdo z okolí nezavolá "Chocholouška" ......... lol (člověk se někdy naběhá ..... :kol-126: ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase sneznik? neni to uz nuda. :p jj je to husty na rovince se slusne rozjede. mnoo gumy pistej, ale pokud ti piskaj, tak to znamena, ze si lama a je to pomaly. :palec2:

jaký si to uděláš, tak nudný to máš.. myslím, že plochu Sněžníku a oválu pro motokáry u Hitlernovy asi srovnávat nemůžeme, ne? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cauky kde pak se vsichni poflakujete? Mam dotaz, uz dlouho mi vrta hlavou co znamena ta dopravni znacka, pod ohranicenim obce., (UL, Lovosice), je stejne velika, bila a uprostred je pismeno M. Asi vite co myslim. Vi nekdo coto znamena? napada me nikolik veci, ael zadna rozumna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cauky kde pak se vsichni poflakujete? Mam dotaz, uz dlouho mi vrta hlavou co znamena ta dopravni znacka, pod ohranicenim obce., (UL, Lovosice), je stejne velika, bila a uprostred je pismeno M. Asi vite co myslim. Vi nekdo coto znamena? napada me nikolik veci, ael zadna rozumna.

Ze by silnice s Mytem?? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cauky kde pak se vsichni poflakujete? Mam dotaz, uz dlouho mi vrta hlavou co znamena ta dopravni znacka, pod ohranicenim obce., (UL, Lovosice), je stejne velika, bila a uprostred je pismeno M. Asi vite co myslim. Vi nekdo coto znamena? napada me nikolik veci, ael zadna rozumna.
Ze by silnice s Mytem?? :)

To značí silnici kde musíš platit míto. Teda pokud máš vozidlo nad 12 tun.

Ps.:jakto,že neznáš dopravní značky, potažmo vyhlášku? :kol-131: :kol-131:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...