Přejít na obsah

Ústí nad Labem


Aismenn

Doporučené příspěvky

cauky kde pak se vsichni poflakujete? Mam dotaz, uz dlouho mi vrta hlavou co znamena ta dopravni znacka, pod ohranicenim obce., (UL, Lovosice), je stejne velika, bila a uprostred je pismeno M. Asi vite co myslim. Vi nekdo coto znamena? napada me nikolik veci, ael zadna rozumna.

Nedávno jsem si nad tím také lámal hlavu a takjsem rád, že už to vím. Naštěstí nikdy dohromady 12 tun nedám, takže mě to míííto nemusí trápit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem si nad tím také lámal hlavu a takjsem rád, že už to vím. Naštěstí nikdy dohromady 12 tun nedám, takže mě to míííto nemusí trápit..

Kluci, kdy naposledy ste byli v autoškole? Ještě za Marie terezie a učili ste se že se po vlastech českejch, moravskejch a slovenskejch jezdí vlevo a volant ste měly na pravý straně. :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich:

Editováno: , autor: Luďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen se nas neboj mi ti nic neudelame :)

Ty jsi normalni rasista, blacky za to nemuze ze je cernej a mustafa ze je z dalnyho vychodu :D

drzte palce pocasi zatim OK. Juniora klidne nechame doma, beztak by to ta kara neuvezla. Na druhou stranu bychom zase meli prima otloukanka. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...