Přejít na obsah

Ústí nad Labem


Aismenn

Doporučené příspěvky

jo, taky psal mi Blacky,

že má od rumu fleky,

na potahu to je smůla,

prý sklenka se mu zvrhla.

vyčistit to prý musí,

že zastavit se ale zkusí.

jestli mu to nepůjde ale,

bude fńukat stále! :D

Z toho plyne ponaučení, nemá cenu plakat nad rozlitým rumem! :D

Blacky... just a joke my friend! ;) Ale ten tvůj Růmstr je prostě tak moc PROVOKATIVNÍ!!! Hlavně to, že máš na dveřích nápis, aby každej věděl, co že to je za auto! :D rofl

zítra čiaos ;)

Kurnik ty jsi básník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci, v Děčíně najedete za Tescem na novej most, celej ho přejedete a na konci je odbočka doprava (sjezd) směr Česká Kamenice (Liberec) (rovně vede most na Benešov n. Pl.)...až sjedete z mostu, tak se dáte doprava do kopce a pojedete furt po hlavní, na výjezdu z DC je po levé straně pumpa OMV, pak je na kopečku plácek, tam furt stojí jedna kurwička... pak je vesnice Ludvíkovice a pak furt dokopce a na vrcholu toho kopce je po pravé straně pumpa a hospoda Švejk. není na tom nic složitého :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci, v Děčíně najedete za Tescem na novej most, celej ho přejedete a na konci je odbočka doprava (sjezd) směr Česká Kamenice (Liberec) (rovně vede most na Benešov n. Pl.)...až sjedete z mostu, tak se dáte doprava do kopce a pojedete furt po hlavní, na výjezdu z DC je po levé straně pumpa OMV, pak je na kopečku plácek, tam furt stojí jedna kurwička... pak je vesnice Ludvíkovice a pak furt dokopce a na vrcholu toho kopce je po pravé straně pumpa a hospoda Švejk. není na tom nic složitého :)

TAkže by to mělo bý tady ?

Švejk :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci, v Děčíně najedete za Tescem na novej most, celej ho přejedete a na konci je odbočka doprava (sjezd) směr Česká Kamenice (Liberec) (rovně vede most na Benešov n. Pl.)...až sjedete z mostu, tak se dáte doprava do kopce a pojedete furt po hlavní, na výjezdu z DC je po levé straně pumpa OMV, pak je na kopečku plácek, tam furt stojí jedna kurwička... pak je vesnice Ludvíkovice a pak furt dokopce a na vrcholu toho kopce je po pravé straně pumpa a hospoda Švejk. není na tom nic složitého :)

Takže to je směrem na Huntířov ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic ve zlém, ale příjde mi celkem zbytečný zajíždět k té OMV, prostě ve 12:00 nahoře u Švejka! já jedu od Kamenice a budu čekat právě tam! ;)

ústečáci a ostatní přespolní od směru Lovosice, májí sraz v Neštěmicích na výjezdu z Ústí n.L. na benzínce... v 11:40 - 11:45

to Fatty: to s tím chipem 1.2 HTP nebyla sranda... sem netušil že se to ČÍÍÍPUJE! :D řeknu mamce, zad si to nechce nechat čipnout! :D hh

Ty setris benzin nebo co? Ty byjsi mel pro ans povine prijet az do Usti...

Jinak jsem zvedavej kdo bude cekat u svejka naproti tescu, coz je po ceste lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty setris benzin nebo co? Ty byjsi mel pro ans povine prijet az do Usti...

Jinak jsem zvedavej kdo bude cekat u svejka naproti tescu, coz je po ceste lol

U švejka bude čekat Vorlajz . Prý to tam zatím všechno zařídí, abychom měli prázdné parkoviště apod. To budou čumět když jim tam přijede taková kolana a každý auto jiný.

Editováno: , autor: Bburago
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem potkal na křižovatce Blackyho... málem ho sejmul trolejbus... takhle rychle Blacky ještě nikdy necouval :D haha... a jak jsem ho míjel, tak jsem na něj zatroubil... ale nevím, jestli mého Otesánka postřehl... :-)

Takze panove a decka, lehce sem to tady prolitnul. porad dokola. Chaos v terminech. 1.12, 15.12, pak se dohodne 15.12 i Vorlajz souhlasi. po chvili rika, ze nemuze, ze by chtel 1.12, a ze 15 neprijede, pak se mozna prijede za 10 minut uz mluvi, ze prijede tutove. Domluvi se kocanda, nekdo rika ze treba Svejk, Tak se to necha otevreny. Pak Vorlajz mluvi jako ze je rozhodnuto o Svejkovi, chjo.,.,

Takze ja zitra budu v 11:40 v Nestemicich u pumpy a pojedem do DC. BACHA Superfatty myslel pumpu OMV pod novym mostem, ne tu na Kamenicke smerem Huntirov.

BTW: s tim trolejbusem to byla mylka, ja sem nikde necouval ani neuhybal. S mym stylem jizdy bych se jen myskou vyhnul. Asik to byl jinej rumik po ul jich jezdi asi 5 modrejch a toho dva s napisama a jeden dokonce s kridlem ale modrym ,ja mam cerny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ssebou jede moje mlada (nemam ji kam odlozit), ale auta ji kapku zajimaj, tak to snad bude ok, a na obed sem pozvanej k rodicum, takze si dam maximalne limonadu : :p

No a ja jelikož moji mladou auta vubec nezajimaji a navic je v praci, tak jedu sam a na obed se tesim, pac doma mam jak pri inventure :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ssebou jede moje mlada (nemam ji kam odlozit), ale auta ji kapku zajimaj, tak to snad bude ok, a na obed sem pozvanej k rodicum, takze si dam maximalne limonadu : :p

tak ji vylož v DC v Tescu (ale ne že ji tzo dáš teď číst :) ) a máš čas do šesti do večera :D

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ŽÁDNÁ OMV!!! ŽOFKA TO ZBYTEČNĚ KOMPLIKUJE!!! PROSTĚ DOJEĎTE DO TOHO ŠVEJKA CO JE MEZI DC A HUNTÍŘOVEM!!! díky :)

já vám to tady zorganizuju pacholci! :D:aggressive:

Hlavně to zorganizuj u toho Švejka, když to byl tvůj nápad :)

Jinak nejšpinavější budu asi já, v téhle zimě nemám srdce Oskara trápit vlažnou vodou..

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na tomhle Růmu bylo napsáno Blackys bo tak něco... :)

ses černovlasej s brýlemi? :help:

mno blackys na R mam, ale cernovlasej s brejlema nejsem. Ze by mi nekdo jezdil autem? asi ne, nebo trosilinku kecas. Kde presne to bylo. treba se upomenu.

Jinak tedy ok, 11:40 na te pumpe u mycky. pak pojedem do DC a kde se teda sejdem? SF psal omv Vorlajz v tom zase dela bordel. Heledte nekdo odpovednej z DC rozhodnete.

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...