Přejít na obsah

Ústí nad Labem


Aismenn

Doporučené příspěvky

Přiznám se, že jsem zatím domluvený s ním v Kralupech, ten výlet za ním podstoupím, jen si musím dát pozor na semafor pod Větruší :) Takže o možnosti jeho cesty někam sem jsem s ním nemluvil, navíc přece jen budou svátky, tak i tak je dobrý, že by na to juknul..tak bych to zatím nešířil :)

hele, někde se tu psalo, že když máš tažný, tak ti svítí obě mlhovky... víte o tom něco? jinak já bych se samozřejmě přidal... ;) chci taky obě mlhovky! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, někde se tu psalo, že když máš tažný, tak ti svítí obě mlhovky... víte o tom něco? jinak já bych se samozřejmě přidal... ;) chci taky obě mlhovky! :)

No, to by asi museli umět v servisu celé nastavit :) Mně svítí každopádně jedna..co ale má být, že když zapojíš přívěs, nesvítí mlhovka na autě, ale jen na přívěsu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to by asi museli umět v servisu celé nastavit :) Mně svítí každopádně jedna..co ale má být, že když zapojíš přívěs, nesvítí mlhovka na autě, ale jen na přívěsu

to vím, že svítí na přívěsu... jen říkám, že tu někdo psal, že poté co udělali tažný, mu svítí na autě obě! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přátelé, už jsem vás dlouho neviděl... chce to sraz! co vy na to? tak třeba 3. května 08, to budu mít narozky, kdo přijede, tomu natočím plnou! ;) hahaha :D

Až v květnu, to je mooooc daleko ty BEJKU :p . Dostal jsi funkci, tak musíš něco plánovat každý měsíc, a né to flákat :vamplol !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to o te mlhovce sme to psal ja. funguje to tak u R. kdyz namontujou tazny, tak bez privesu ( bez redukce 7-13pin) sviti obe. ( doslo k propojeni kabelazi) po zastrceni redukce ( a nebo i vleku) mlhovky na aute zhasnou a sviti jen na vozejku.

Jestli to tak funguje i u OII nevim. Pokud budete montovat tazne orig s 13 pin zasuvkou, tak bych to predpokladal. U tazneho s 7 pinovkou mozna ne. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to o te mlhovce sme to psal ja. funguje to tak u R. kdyz namontujou tazny, tak bez privesu ( bez redukce 7-13pin) sviti obe. ( doslo k propojeni kabelazi) po zastrceni redukce ( a nebo i vleku) mlhovky na aute zhasnou a sviti jen na vozejku.

Jestli to tak funguje i u OII nevim. Pokud budete montovat tazne orig s 13 pin zasuvkou, tak bych to predpokladal. U tazneho s 7 pinovkou mozna ne. :p

U OII to funguje následovně :

Kabely jsou již natažený a ve světle je dvouvláknová žárovka , pokud si necháš namontovat tažný , tak to na to nemá žádný vliv , protože ti to stejně sami od sebe nenakódují.

Takže dvě varianty : Kvaki nakóduje nebo autorizovaný servis , ve kterým musíš říct ,že jezdíš velice často do Anglie a potřebuješ mít tu mlhovku zapojenou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...