Přejít na obsah

Ústí nad Labem


Aismenn

Doporučené příspěvky

Jakto? :):D:rolleyes:

Magicáru jsem pár montoval a moc nadšenej jsem nebyl,je to taková čínská hračka.

No ja jsem si ted objednal M 100 AS a vsude co jsem cetl recenze a zkusenosti, tak vsichni max spokojeni, tak nevim. Zitra mi to prijde a ve stredu jdu na montaz, tak pak hodim k dispozici nejake postrehy. Kazdy mi rikal, ze Magicar je spicka, tak uvidime, kazdopadne Tvuj prispevek me zklamal :o:(

Editováno: , autor: Dajvr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jej, tak ted jsem mozna kousek nastvanej, ze jsem se objednaval. Rad bych se v tom pohrabal sam, ale nemel jsem odvahu, kdybych vedel o Tve pomoci drive, urcite bych ji prijmul :) Kazdopadne diky moc za nabidku a kdyz bude priste nejaka prilezitost s necim jinym, tak ti dam urcite vedet :) Diky ;)

Editováno: , autor: Dajvr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dajve,

Petan je jeden z mála na tomto Fóru, který zná auta od A po Z ..... . Alarmů už namontoval mraky, tak když budeš potřebovat poradit, je nejlepší se obrátit přímo na něj. Je to můj osobní mechanik :help:kol5 a o mém šíleném autě by mohl psát povídky na pokračování ....

V autě mám namontovanej Jablotron od Petana a spokojenost :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem moc rad, ze o tom vim. Co jsem si tak zbezne procital forum, tak jsem myslel, ze jste vsichni fanousci, kteri si obcas sem tam neco udelaji, tak jsem chtel vedet kdo co umi dobre abych mohl konzultovat :palec2:

Pokud to tak vidi, tak proc by nepochvalil :)

Jezis a jak ja umim nicit, to mi jde snad ze vseho nejvic :kol-28::kol-48:

Editováno: , autor: Dajvr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...